Wpis z mikrobloga

w ogóle beka z tych głupców którzy nabierają się na bajere @ChadWawa . Jeszcze jak miałem tutaj inne konto i #!$%@?łem wymyślonymi historiami przegrywów (więc mam trochę doświadczenia w baitowaniu głąbów) odezwał się do mnie rzeczony kolega na pw, że fajny post umieściłem, chwilę gadki i prosił mnie jak jakiś żebrak jutuber czy bym go mógł obserwować bo on chcę dobić do jakiejś tam ilości obserwujących. Spoko bo lubię jak się z gamoni bekę kręci więc co mi szkodziło. Po jakimś czasie wyświetlania się jego badziewnych postów po prostu unsubowałem bo to co pisał było totalnie słabe i nierealne. Jak ktoś wierzy w postać jaką sobie wykreował ten koleś w głowie to jest po prostu zwykłym przygłupem. Naprawdę jeśli jest jakiś przegryw z Warszawy czy okolic i jest trochę odważny niech zaproponuje naszemu Alfie spotkanie zobaczycie, że typ obsra zbroję i się zacznie wykręcać na różne sposoby bo po prostu taki ktoś nie istnieje. To znaczy istnieje jakiś troll co wymyślił sobie postać takiego Alfy, i tacy Alfa istnieją w świecie rzeczywistym ale nie tracą czasu na postowanie na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #rozowepaski