Wpis z mikrobloga

Nie mam czegoś takiego jak 'leczenie homoseksualizmu'. Wszelkie 'terapie konwersyjne' nie działają - są krzywdzące i antynaukowe. Homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności.


@artpop: APA nie wypowiedziało się jednoznacznie czy orientację można zmienić terapią- dlaczego?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Jak najbardziej się jasno na ten temat wypowiedzieli + inne organizacje naukowe, co widać w powyższych linkach. Nie da się zmienić orientacji żadną 'terapią'.

'No, lesbian, gay and bisexual orientations are not disorders. Research has found no inherent association between any of these sexual orientations and psychopathology.'
'To date, there has been no scientifically adequate research to show that therapy aimed at changing sexual orientation (sometimes called reparative or conversion
  • Odpowiedz
  • 0
A w Polsce nadal jak w osranym chlewie...


A na Wykopie jak na pustyni intelektualnej.

Jak "osrany chlew" definiujesz na podstawie całowania relikwii, to gratuluje podstawowego szacunku dla czyjejś wiary.

jeśli mnie nie #!$%@?ło to prywatna szkoła katolicka w Żarach wiec pozdro


Łatwo się ocenia na podstawie samego zdjęcia. A co jeśli dla tych chłopaków to normalne zachowanie? A ten czwarty śmieje się nie z sytuacji, a np. z głupiego tekstu kolegi
  • Odpowiedz
@Greg36:

@PomaranczowyKrol: Obecnie wolny wybór wygląda tak że u mnie w licbazie lata temu pięciu się zbuntowało i zażądali wprowadzenia etyki. Więc etyka była, prowadził ją ksiądz i trwała od 15:30 do 17:05 w piątek do tego musieli jeszcze na nią godzinę czekać po lekcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Widocznie byli głupi albo nie znali swoich praw. Ja i pozostałe kilka osób z mojej byłej klasy
  • Odpowiedz
@BaZyL4: ale szacunek do wiary, a tolerowanie kato-spędów w godzinach lekcji, i jeszcze #!$%@? OBOWIOMZKOWE LACZKI I GAJEREK JAK NIE TO PAŁA, to ty odróżniaj. W miastach poniżej 100k (ogolnie w Polsce B), to jest porażka, jak sie wychylisz z etyką, to ci #!$%@?ą o 16 w piątek, aż zmienisz szkołę albo podkulisz ogon, bo robisz im "koszty" - tak #!$%@? w panstwowej szkole szmula potrafi ci z takim czyms wyskoczyć
  • Odpowiedz
Łatwo się ocenia na podstawie samego zdjęcia. A co jeśli dla tych chłopaków to normalne zachowanie? A ten czwarty śmieje się nie z sytuacji, a np. z głupiego tekstu kolegi za plecami? To już nie pasowałyby do Waszego światopoglądu. Wtedy trzeba powiedzieć, że to efekt indoktrynacji. A Wasz światopogląd na pewno nie jest efektem indoktrynacji? Na pewno nie.

@BaZyL4: to niech to robia w domu, kosciele czy gdziekolwiek. Szkola publiczna to
  • Odpowiedz
  • 0
@grucha_88 ale z czym Ty mi tu wyjeżdżasz, mowa jest o tym zdjęciu, gdzie jakiś Mirek, którego zacytowałem, rozpoznał tę szkołę, że to prywatna katolicka, więc #!$%@? Wam do tego
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn czy Ty w ogóle przeczytałeś cały mój komentarz czy tylko wybrałeś to co Ci było wygodne? W moim komentarzu niżej jest cytat są słowa Mirka, który rozpoznał tę szkołę, że to prywatna katolicka, więc zmienia to zdecydowanie kontekst, więc #!$%@? Wam do tego co oni tam robią. A Ty mi wyjeżdżasz z jakimś #!$%@? o szkołach publicznych
  • Odpowiedz
który rozpoznał tę szkołę, że to prywatna katolicka


@BaZyL4: Nie rozpoznał, a przypuszcza. Wyślę zapytanie do nich, czy to u nich takie cuda.

więc zmienia to zdecydowanie kontekst, więc #!$%@? Wam do tego co oni tam robią


No jeśli to w pełni prywatna szkoła to spoko, chociaż nadal możemy komentować to zachowanie.
  • Odpowiedz