Wpis z mikrobloga

@kochamtoronto To wykop i jego społeczność.Musisz nauczyć się czytać posty między wierszami.Gościu krytykuje tak służbę zdrowia. Równie dobrze mógł dopisać to pod postem matki co chce spać przy łóżku dziecka w szpitalu i każą jej jeszcze za to płacić :"W dupach się przewraca!Może jeszcze prywatna służba i łóżko z baldachimem do tego!?" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@peoplearestrange: dla rodziców :(. W takim filmie "gwiazd naszych wina" powiedzieli, że jest tylko jedna rzecz gorsza od umierania na raka - gdy Twoje dziecko umiera na raka. I to jest bulwa tak prawdziwe. Dla nich tylko się jeszcze jakoś trzymam. Mój tata jest policjantem kryminalnym, na codzień ma do czynienia z różnymi tragediami, ze złymi ludźmi to go nie rusza i normalnie jest twardy jak stal, ale widzę jak moja
@kochamtoronto Pewnie źle zabrzmię,ale pomyśl o tym w tych kategoriach że może to dobrze że już się z tym syfem nie męczy.Kiedyś było wykopalisko o fitnessce Kindze Szweda i o tym co przeżywała w chorobie i co jej bliscy pisali to woleli by szybko się skończyło.P.S. nie myśl o tym i przeglądnij #heheszki
Pan psycholog karze mi sobie powtarzać, że w szpitalu się nie choruje a wraca do zdrowia, ale nie tu. Tu jest umieralnia :(

jeszcze wczoraj czuła się całkiem dobrze :( przyszła do mnie do sali, śmiała się. Zakladalismy się dla jaj, kto pierwszy zejdzie. Ja #!$%@? no :(


teraz psycholog ci powie @kochamtoronto: spójrz na to z innej strony, wygrałeś zakład ( ͡° ͜ʖ ͡°)