Wpis z mikrobloga

Uczę się modelowania od jakichś trzech tygodni. Jak ktoś chce, może zobaczyć progress w linku poniżej :p. Jestem mega zadowolony, że znając mój słomiany zapał udało mi się zacząć z czymś kreatywnym na poważnie. Polecam każdemu znalezienie takiego hobby jako drogi do spełnienia.

Tutaj linka do galerii: https://imgur.com/gallery/Wer8OAZ

Mogę wstawiać od czasu do czasu na mikro co udało mi się stworzyć, jeśli kogoś to zainteresuje oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blender #3d #modelowanie3d #kreatywnosc #hobby #niegownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
@atestowanie2: Z życiem jak z grą komputerową. Pierwsze levele wbija się szybko, ale żeby przejść z setnego na sto pierwszy trzeba ubić tysiące potworów ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzięki za opinię!
  • Odpowiedz
@amisobad: Pierwotnie moim celem było wymodelowanie swojego samochodu bo kocham motoryzacje. Aktualnie moim celem jest po prostu nauczenie się tego. A potem zobaczymy co przyniesie przyszłość. Kto wie, może będę robić tutoriale na youtube'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@amisobad: No można. Ale temat jest o modelowaniu 3D... Sam program ułatwia rzeczy, nie trzeba wszystkiego napierdzielać w zerach i jedynkach, ale nadal to człowiek tworzy model/render a nie program sam z siebie.
  • Odpowiedz
@Runlaxis: może warto jednak tą swoją furę wymodelować? Jak sobie postanowisz coś policzalnego ( jak własnie auto a nie po prostu "nauka" modelowania to Ci łatwiej przyjdzie ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Program ułatwia tym że przyspiesza proces. Na przykład krople na butelce. Normalnie byłoby to 250 zdublikowanych obiektów tej samej kropli. W programie to tylko wymodelowanie kropli i odpowiedni emitter cząsteczek. Tak samo wygładzanie robi program. Ale największą robotę zawsze robi człowiek. To on nadaje wszystkie atrybuty temu co tworzy. Program to tylko i jego funkcje to tylko narzędzia
  • Odpowiedz