Wpis z mikrobloga

@tanijabol marlena wyleciała bo uroiła sobie że rządzi juz nie pamietasz jak tyrała rafatusa że jest zerem że go zniszczy że mu życie zatruje później wymusiła drugi kanał MarlenkaR tylko dla niej oczywiście rafatus miał tam być zeby widzowie oglądali ale kasa dla niej na koniec wyłączała streama kiedy jej sie podobało ,wszyscy jej mieli dość nawet widzowie i te jej teksty "dawać żetony bo wyłącze streama" , " co tak mało
@tanijabol na samym początku rafatus był normalny to ona robiła dymy i myśle ze w dużym stopniu przyczyniła sie do jego alkoholizmu ,normalny człowiek przebywający 24 h na dobe z taką wariatką musi wcześniej czy później zwariować https://m.youtube.com/watch?v=1-531Ze1gv8
Zobacz to shot pare minut marlenka przeszła wszystkie fazy od wyzwisk przez groźby przemoc płacz klęczenie przed rafatusem przepraszanie go a on na końcu zamiast zwiać od wariatki to ją przytula i pociesza taki
@tanijabol ironia losu bo to ona powinna mieć stały meldunek w psychiatryku jak rafatus przestanie pić będzie normalnym kolesiem za to marlenka na trzeźwo ma zwarcia w miejscu gdzie inni mają mózg nie wiem czy są na to jakieś leki niby jest lekko opóźniona ale ma też ataki histerii ,agresji ,jest nieporadna życiowo juz kiedyś pisałem że pijany rafatus potrafił wyprowadzić sie z domu poszukać nowego noclegu albo w hotelu albo wynajmował
@marcin343: rachunki to ty mu chyba placiles. naprawde mistrz swiata bo przelewal co mu wyslali. wyskoczyl by z piętra albo zszedl by po promilach/dragach na tamten swiat gdyby nie marlenka, mowil to wiele razy. kto sie z nich czesciej myl i co jedli to juz mi sie nawet nie chce kometowac bo bym na miejscu ich rodzicow obydwoje ubezwlasnowolnil. jedno w tym dobre ze mu te plemniki do tyłu plywaly
@tanijabol ja wiem kto częściej jadł oczywiście kask zamawiała jedzenie dla siebie i prezesa on zgonował a ona bezczelnie żarła swoją porcje i jego czasem dała mu dojeśc resztki po miesiącu szczatus wyglądał jak anorektyk a marlena miała trzy fałdy tłuszczu na brzuchu ,a kto sie częściej mył ?wiesz jak juz zaszczany pijak zwraca jej uwage zeby sie umyła bo śmierdzi to chyba sprawa jest oczywista zresztą sama sie pochwaliła śmiejąc sie