Wpis z mikrobloga

Kurzawa na celowniku Violi. W sumie to jest niesamowite szczęście, że kluby Serie A zmieniły swoją politykę transferową i swoje oczy zwróciły na Europę Środkową, w szczególności na Polskę. Silna liga, gdzie kładzie się nacisk na taktykę i do tego nie ma, aż tak silnej konkurencji dzięki czemu można walczyć o minuty na boisku. Kilka lat i o sile repry będzie stanowiła niemal wyłącznie Serie A.
#pilkanozna #seriea #plotkitransferowe
  • 14
@Primusek: @carver: @Destu:
Panowie, mi akurat nie musicie wyjaśniać reali włoskiej piłki. Jestem jej wielkim fanem i pewnie mało jest osób na wykopie, które oglądają wiecej meczów Serie A ode mnie.
A teraz na spokojnie przenieście się 5 lat do tyłu i spróbujcie sobie wyobrazić co byście pomyśleli gdyby ktoś powiedział, że właśnie po 5 latach sytuacja w Serie A będzie taka jak obecnie? Powiedzmy szczerze - uznalibyście to
Tyle są właśnie warte próby przewidywania tego co się będzie działo za 5 lat w kwestii jaka liga dostarczy nam najwięcej silnych kadrowiczów.


@venomik: 5 lat temu Serie A wolała ściągać piłkarzy z Bałkanów. Teraz przerzucili się na Europę Środkową i trend się utrzymuje co przyznają same klubu. To nie jest jakieś zjawisko, tylko wzrastający trend. Prawdziwe zaciągi dopiero przed nami.
@venomik: pominąłeś całkiem słuszny fakt że teraz w Serie A kadrowicze grają, w tych czasach które przytoczyłeś w Bundeslidze błyszczało tylko trio z Dortmundu. Tyle warte są twoje analizy.
@carver: Tak, Ty piszesz o faktach obecnych, z których absolutnie nie wynika to, że 'o sile repry będzie stanowiła niemal wyłącznie Serie A'.
Możesz mi zdradzić ten ciąg przyczynowo skutkowy, ja chętnie posłucham tych faktów.
@venomik: pisze o faktach że grają w Serie A, oraz to że kilkanaście dni temu w meczu grało 5 w podstawowym składzie. Nie napisałem że o sile kadry będą stanowić zawodnicy z Calcio. Nadal robisz z logiki #!$%@?ę
@carver: Mirku. Ja się w tym wątku nabijam, z tego przytaczanego przeze mnie fragmentu o sile graczy Serie A w kadrze. I wyjasniam dlaczego uwazam, że to stwierdzenie jest naiwne i zabawne.
Po tym wchodzisz Ty, czepiasz sie tego, że nie zaznaczyłem, że grają tam obecnie kadrowicze, a jednocześnie sam zauważasz, że to w żaden sposób nie dotyczy tego o czym ja rozmawiam i wcale nie jest argumentem za pierwotnym stwierdzeniem