Wpis z mikrobloga

@dumlix to też jest ciekawe pytanie! Odnoszę się akurat do ludzi z pod tagu #przegryw no i, fakt faktem, tak jak ostatnio nocki pracuję i zaglądam na mirko to w nocy też zbyt wesoło nie jest. Ale ja nie o tym, bovte przegrywy z calym gadaniem o jakichs chadach, brakiem szacunku dla kobiet, marudzeniem, ze sie nie ma znajomych a z kobiet to tylko z mama sie rozmawialo a jednoczesnie brak jakielkowiek
@DonBores Akurat nie o to mi chodzi. Napisałeś, że z ludzi na nocnej wylewa się hejt, a już na wstępie użyłeś określenia "stuleje i przegrywy". Natomiast slowo "normik" ma bardziej neutralne znaczenie, ba! jak pieszczotliwie brzmi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Askaukalis ale przecież oni (Wy?) Sami się tak nazywają i używają (używacie?) Takich tagów, nie chciałem zabrzmieć negatywnie, chciałem skorzystać ze slangu:p a co do ludzi z nocnej, nie napisałem, ze wylewa się hejt tylko, że jest nie wesoło bo jednak w większości nocna jest zdominowana przez dość specyficzne jednostki, które (może błędnie) identyfikuje właśnie z tym tagiem.
@DonBores Niby tak, ale nie do końca. Na nocnej nie ma stałego składu, wejdziesz tu za 2 miesiące i spotkasz inne osoby niż teraz, niektórzy (jak ja) bywają na nocnej tylko od czasu do czasu, bo jednak nie są stulejami/przegrywami. Poza tym generalnie na nocnej tagów się nie używa, to domena dziennej ))¯_(ツ)_/¯ Ja właśnie zauważyłem coś odwrotnego, na nocnej jest spokojniej i kulturalniej, pewnie dlatego, że trolle śpią, bardziej widoczne jest