Wpis z mikrobloga

@hyperrr: Aż tak ich nie sledze, ale byl raz stream na którym przyniosla 4 reklamowki kosmetyków czy czegos i mowila ze 4k wydala i sie cieszyła do kamery. No suma sumaru to i tak napewno na tym nie wyszła dobrze, to co do tego to nie ma nawet dyskusji.
@MikiMouse sama zrobiła z siebie ścierwo ja tam nie widziałem żeby ją zmuszał za to nie raz oglądałem jak gwałciła nieprzytomnego zaszczanego pijaka jak ostatnia nekrofilka ,jak żebrała o ustawienie sex celu na su chociaż rafatus nie chciał argumentując to że nie myła sie od 3 dni ,jak płakała i prosiła o ciupcianie ona #!$%@? miała we krwi wystarczyło stworzyć jej sprzyjające warunki
@MikiMouse: narkotyki kolego narkotyki poki ich nie bral tylko pil byl calkiem znosny. Prostytucja i desperacja pojawila sie jak zaczynalo brakowac pieniedzy a glod narkotykowy byl coraz wiekszy.
@hyperrr urodziny z sową widziałem jak macała tego kolesia a jej facet spał obok ,ostatnią akcje z su jaką pamiętam z tego mieszkania z kwiecistą tapetą to cel ustawiony że co 100 żetonów picie miętówki i świeca czyli nic związanego z sexem, rafatus zezgonował w polowie streama leżał nieprzytomny a ta sie rozebrała do naga sama z siebie i siorbała nieświadomemu rafatusowi flaka ,na czacie nikogo nie obchodziło ze marlenka robi loda
@hyperrr: Coś tam może jeszcze zarobi delikatnie. Najgorsze dla niego jest to że teraz 9/10 osób na czacie pisze "ćpunie","mitomanie","idioto","zabij się". Widzisz że wszyscy wokoło maja cie za śmiecia. Prędzej czy później to trafia w psychike nawet jego. Przynajmniej tak mi się wydaje.
@hyperrr to jest prezes ja nadal w niego wierze na poczatku pił do zgona myśleliśmy że gorszej obory nie da sie zrobić no to bił marlenke wszyscy byli w szoku to dymy weszły na wyższy level rozbijanie butelek na łbie wyprowadzenie prawego sierpowego na twarz kaska ,dostał bana kazdy myślal ze to koniec ale prezes poszedł na show up po przeczytaniu regulaminu stwierdził ze to dla niego eldorado i miał racje zdetronizował
@rendolf z drugiej strony od tego są donejty żeby nawyzywać streamera zobacz u magicala 90% donejtów to wyzwiska na goche że stara #!$%@? żeby szła do roboty że ma ostatni ząb do otwierania piwa,żeby meline posprzątała,10% donejtów to wyzwiska na tucznika myślisz że ich to obchodzi ważne żeby hajs sie zgadzał,rafatus ma to samo podejście po pierwsze zazwyczaj jest pijany wiec i tak nie czyta czatu a donejty olewa a nawet jak