Wpis z mikrobloga

Jezu co to za pseudokosz
Anwil 2 punkty w 6 minut 4 kwarty rzucił i to może być Mistrz Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#plk #koszykowka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@plecak_odrzutowy to samo miałem, trafiłem na początek 4 kwarty i to jakieś nieporozumienie, ostatnia minuta dopiero trochę emocji przyniosła, ale i tak oczy bolały, w decydujących momentach dwa wolne i c--j obydwa nietrafione
  • Odpowiedz
@swiezak93: nie no wiadomo, że nie spodziewałem się cudów ale np. celnych rzutów spod dziury, rzutów z wypracowanych pozycji zamiast "c--j k---a pomalowane, n---------m, rzucam, dobra, leci, o k---a cegła" czy coś xD Oczy krwawiły, wyłączyłem tv a żona patrzy jak na debila i pyta czy coś się stało, że wyłączyłem jak basket na łączach xD
  • Odpowiedz
  • 0
@swiezak93 w poprzednich meczach sądząc po wyniku była o wiele lepsza skuteczność, oglądając koncówke 4 kwarty Anwilu ze Stelmetem, a wczorajszy mecz z Ostrowem to wyglądalo jakby Anwil był zupełnie innym zespołem, trójki wchodzily, a wczoraj do obręczy nawet piłka nie dolatywała
  • Odpowiedz
@Hfishman1: ale wiesz że po 5-meczowej serii i po tej chorej końcówce 5-tego meczu mieli raptem 2 dni odpoczynku? Widać było brak energii. Widać było że głowy nie pracowały ok - ja sam stwierdziłem że po poniedziałku tolerancja na emocje mi się podniosła do tego stopnia że prawie przespałem wczorajszy mecz. Dziwi mnie baaaardzo słabiutka gra Stali, przesiedzieli tydzień na dupach, a wyglądali jakby byli zajechani.
  • Odpowiedz