Wpis z mikrobloga

No to BOXDEL dziś zasłużył na ostrzeżenie na youtube.
@Balwanek_i_platki_sniegu słusznie zauważył właśnie, że nowy film BOXDELA na temat #danielmagical cieszy się dużą popularnością.. Przesadnie dużą. Z ciekawości zobaczyłem jakich tagów użył #boxdel w tym filmie.

_straszne,historie,przerazajace,tajemnice,ciekawostki,fakty,10 faktow,10 ciekawostek,creepy stories,lord kruszwil,lord kruszwil drama,lord drama,kruszwil,kruszwil drama,LORD KRUSZWIL WYMUSZAŁ PIENIĄDZE,LORD KRUSZWIL WYMUSZAŁ PIENIĄDZE? *news*,ukradł mikrofon na eurowizji,wpadka na eurowizji,rafonix,rafonix na dlive,mahonek youtube shore,youtube shore,boxdel news,boxdel.com,boxdel.com\/ig,boxdel kruszwil,popularne,in time,pawel opydo,danielmagical"_

Gdzie tam jest Kruszwil? Gdzie 10 faktów, gdzie 10 ciekawostek? To jest creepy story? Eurowizja, rafonix, mahonek.. BRAWO. Żerujemy na tagach.

Youtube bardzo dba o prawidłowe tagowanie, więc za coś takiego łatwo wyłapać ostrzeżenie/bana na streamowanie albo blokadę konta.

Sami sprawdźcie sobie ten i inne jego filmy.
Wystarczy podczas otwartego okna z filmem nacisnąć ctrl+U a potem ctrl+F i wpisać słowo keywords

#patostreamy
Pobierz snierzyn - No to BOXDEL dziś zasłużył na ostrzeżenie na youtube. 
@Balwanekiplatkisn...
źródło: comment_Z4fMEdCbCx6DOmjmtW2fd9I8BC9rD6ok.jpg
  • 21
@snierzyn: Tagi totalnie niezwiązane z filmem faktycznie mogą sprawić, że dostanie ostrzeżenie :D
Przed BOXDILEM pewnie długa noc zmieniania tagów na filmach, bo myślę, że to nie jest jednorazowy przypadek i w 90% o ile nie we wszystkich jego filmach stosuje tego typu zagrywki.

Ponadto totalnie niedozwolone jest pisanie tagów w opisie czego chyba nie robi, ale może kiedyś robił hmm... nie wiem to tylko luźny pomysł na przeszperanie filmów (
@snierzyn: Konkretna i dość liczna grupa osób musiałaby się zgadać i w krótkim okresie czasu wysłać zgłoszenie za tą samą rzecz.
Film zostałby ściągnięty z automatu, jednak po odwołaniu z dużą szansą przyznali by BOXDELOWI rację i film by wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To trochę walka z wiatrakami, ale tagi niezwiązane z filmem to wprowadzanie ludzi w błąd, bo ktoś przykładowo chce sobie zobaczyć nowy film