Wpis z mikrobloga

Obrońcy EA/DICE chyba nie kumają o co chodzi przeciwnikom nowego BFa.

Pamiętacie Battlefield: Heroes? Wtedy nikt nie dawał #!$%@? o to, że to II WŚ z humorkiem, bo nikt na konferencji nie #!$%@?ł głupot, że to hiper-turbo-realistyczna gra oddająca tamte realia jak żadna inna dotąd.

Stąd jest ten sprzeciw dużej części community i wcale im się nie dziwie, bo mają rację.

Wystarczy, że by powiedzieli - no wiecie, mamy II WŚ ale my zrobiliśmy mały freak na bazie tego - to nikt by nawet słówka nie pisnął i całe community by klaskało stopami z podniety.
Jeszcze gdyby zamiast numerka dali podtytuł jak w Heroes, np Battlefield: Minorities (patrząc na okładkę) to nikt by się nie pultał, a tak jest jak jest.

Poza tym uważam, że EA należy zniszczyć.
#battlefield #battlefieldv #battlefield5 #ea #dice
loczyn - Obrońcy EA/DICE chyba nie kumają o co chodzi przeciwnikom nowego BFa.

Pam...
  • 15
  • Odpowiedz
@loczyn: ło co chodzi Panie z tym BFV że takie smuty dookoła wszyscy walą, w sumie widzialem jedynie trailer - wiekszego #!$%@? i wypadania/skskania z budynku pod Churchille w 2 minuty nie widziałem dawno (°°
  • Odpowiedz
ło co chodzi Panie z tym BFV że takie smuty dookoła wszyscy walą, w sumie widzialem jedynie trailer


@sorasill: sam trailer nie wywołuje bólu dupy, przynajmniej nie u mnie, ot śmieszna gierka dla dzieci na bazie II wś.

Mnie zabolała konferencja w której przedstawiano tego BFa jako najrealistyczniejszą grę z tego klimatu, normalnie jak byś #!$%@? był z kamerą w tamtych czasach, podczas gdy oglądając trailer to jest Fortnite feat BF:
  • Odpowiedz
@sorasill: Jak by mój pradziadek wstał to by temu pedałowi z DICE listwe sprzedał.
Tak to jest jak się Szwedzi biorą za gry historyczne mający na co dzień #!$%@? na historie (nawet swoją)
  • Odpowiedz
CoD WW2 z tamtego roku pod względem samego klimatu jest o wiele lepszy, może i nie było swastyk itp, ale nikt sobie z tej wojny jaj nie robił.


@Gomezo213: O to właśnie mi chodzi. To jest robienie sobie jaj.
  • Odpowiedz
@loczyn: dla mnie prawie każdy FPS o 2 wojnie światowej, jest tak realistyczny jak czołgowanie w World of tanks :) chociaż to drugie przynajmniej sprawia więcej frajdy. Zrobili by takie The Last of us dziejące się w Polsce, podczas drugiej wojny światowej, to #!$%@? by była historia.
  • Odpowiedz
dla mnie prawie każdy FPS o 2 wojnie światowej, jest tak realistyczny jak czołgowanie w World of tanks :) chociaż to drugie przynajmniej sprawia więcej frajdy


@sorasill: Wiadomo, że są nieścisłości. No ale poluzowanie pasa z powodu gameplayu, a robienie sobie jawnie jaj bo SJW to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@loczyn: Sam jesteś nie poważny jak zabierasz się za ocene gry na podstawie 1 minutowej oskryptowanej cutscenki ktora pewnie nawet nie jest częścią gry sieciowej... i której zadaniem była prezentacja nowości a nie realizmu pola bitwy, w sposób charakterystyczny dla całej serii czyli w bardzo dynamicznie.
  • Odpowiedz
@loczyn: Przecież Heroes to był spin-off, tytuł F2P oparty na mikrotransakcjach, a nie główny tytuł jak Battlefield V po którym ludzie oczekują tego co w poprzednich latach (Bad Company, BF1 itp). Porównanie cienkie
  • Odpowiedz