Wpis z mikrobloga

9 kwietnia odwiedziłem bank BZWBK, założyłem konto i złożyłem wniosek o kredytówkę (odp. pozytywna). W tydzień przyjdą do mnie karty i mogę korzystać. Karty jednak do mnie nie przyszły. Na początku maja odwiedziłem bank ponownie, wystałem godzinkę w kolejce i wytłumaczyłem swój problem. Ojojki, przepraszamy, czasem się tak zdarza, ale głupio. To nie będziemy już czekać na pocztę, złożymy oświadczenie o zablokowaniu tych kart i jeszcze dzisiaj wyślemy do Pana nowe karty. Tak też się stało.

Karty do dzisiaj nie przyszły 8) Ale za to miałem już 2 telefony i jeden list z ofertą banku. Nie polecam nikomu banku BZWBK. Jak się wyrobię to dzisiaj pojadę zamknąć umowę. Pewnie dostanę rachunek bo jeżeli dobrze pamiętam, to po półtorej miesiąca bez użycia karty, i jedna i druga staje się płatna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bzwbk #banki #kontobankowe
  • 18
  • Odpowiedz
@pepedros: Ciężko mi uwierzyć w to, jak ciężko momentami zostać obsłużonym przez firmę. Ludziom się nie chce, czy o co chodzi? Wszędzie na wszystko #!$%@?. Wydałem pół roku temu książkę, musiałem po księgarniach wypraszać wysłanie paczki z próbnikami papieru bo zapominali... Z tydzień temu zamówiłem kuriera DHL po odbiór paczki, 5 razy wznawiałem już zgłoszenie i nikt nie przyjechał, nie wiedzą dlaczego, "sam pan wi, jak to jest z pracownikami", może
  • Odpowiedz
@mateoaka: Brak kontroli i rozliczania pracowników, a z drugiej strony gnojenie pracowników odbija się na tym jak podchodzą do swojej pracy. Jeżeli ktoś zarabia minimalną i nie ma perspektyw na podwyżki, to nie będzie się starał, zrobi tyle ile musi i do widzenia. Gdyby w wielu firmach premie naprawdę zależały od zaangażowania w pracę i wyników, a nie od widzimisię kierowników, to ludzie inaczej podchodziliby do swojej pracy.
  • Odpowiedz
@pepedros: Niestety zgadzam się z Tobą i wydaje mi się, że to właśnie tak wygląda. Płacenie pracownikowi wynagrodzenia 1530 złotych miesięcznie powoduje, że większość udaje, że pracuje. Bo na #!$%@? się starać, skoro z takiej kasy to ledwo na pokój starczy. Nigdy nie miałem takich problemów ze zrobieniem czegokolwiek. Przeraża mnie to.
  • Odpowiedz
@mateoaka: Mirku, dzwonisz z taką sprawą na infolinię i Ci wszystko sprawdzą. Adres wysyłki, jej datę etc. Nie musisz czekać w tej kolejce oddziałowej bo tam to jedynie można dostać wylewu z nerwów.
  • Odpowiedz
@mateoaka, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i bardzo prosimy o nie tracenie wiary w nasz Bank ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prosimy o złożenie reklamacji na naszej infolinii (nr 1 9999) i dokładne przedstawienie Pana sytuacji. Prosimy także o domaganie się anulowania wszystkich kart i wszelkich kosztów związanych z tą sytuacją. Jeżeli porozmawia Pan z naszymi doradcami na infolinii to razem znajdziemy pozytywne rozwiązanie tej sprawy.
  • Odpowiedz
@Zespol_BZWBK: Ehhh Misie. Jakiś czas temu dotarły do mnie karty. Dzisiaj postanowiłem je aktywować i odwiedzić wpłatomat. Jako, że limitem jest 50 banknotów, musiałem zrobić 2 wpłaty, jedna się udała, na drugiej jak już włożyłem pieniądze do środka to wpłatomat się zepsuł, wzięło pieniądze i ogłosiło awarię. xD xD xD Ja wiem, że to nie Wasza wina i się mogło zdarzyć, ale nad naszą relacją ciąży jakieś fatum!
  • Odpowiedz
@mateoaka cieszymy się, że karty dotarły! Jedyne o co możemy Cię prosić to o złożenie reklamacji (niestety już wiesz dobrze jak to się robi) i zasugerować, że wspólne przygody zbliżają do siebie ludzi, a nasze fatum może być początkiem pięknej relacji (ʘʘ) Pozdrawiamy serdecznie!
  • Odpowiedz
@Zespol_BZWBK: Reklamację złożyłem, pieniądze mi zwrócono. Byłem dzisiaj drugi raz zrobić wpłatę przez dokładnie ten sam wpłatomat. I znowu połknęło pieniądze i zgłoszono awarię. Złożyłem reklamację i zgłosiłem uszkodzenie wpłatomatu bo to chyba nie jest normalne?
  • Odpowiedz
@mateoaka, na razie polecamy omijać ten wpłatomat szerokim łukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mógłbyś podać nam dokładną lokalizację wpłatomatu, abyśmy mogli zgłosić do odpowiedniego działu, że sytuacja się powtarza i żeby technicy dokładniej sprawdzili sprawę? Pozdrawiamy
  • Odpowiedz