Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Jako że zbliża się okres wakacyjny, chciałbym zrobić coś dla swojej okolicy i zaprosić was do Milicza i Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy.

Milicz jak i sama Dolina Baryczy znajduje się na Dolnym Śląsku, ok.60km od Wrocławia i ok.30 km od Trzebnicy
Idealne miejsce dla osób kochających przyrodę, osób aktywnie fizycznych i wszystkich tych, którzy chcą fajnie spędzić czas.

Chętnie odpowiem wam na wszystkie wasze pytania związane z tym miejscem :)

zelo1234 - Cześć wszystkim! Jako że zbliża się okres wakacyjny, chciałbym zrobić coś ...
  • 13
@zelo1234 trzeba się zgadać kiedyś z @drag_op i może kimś jeszcze (znam jeszcze paru z Milicza). Boli mnie, że rzadko tam mogę wracać od jakiegoś czasu, ale jest szansa, że niedługo się to zmieni :)
@zelo1234: Kiedyś dostałem na szybko namiary od mirka na spływ kajakowy. Planuje wpaść z dziewczyną od czwartku do piątku w tym tygodniu. Czy możesz polecić kogoś od spływu kajakami? Ostatnio pływaliśmy obok stadniny koni.
@Bartisss: Szczerze przyznam, że tu każdego mogę polecić :) Byłem u nas już chyba na wszystkich spływach i każde miejsce jest ciekawe a ceny praktycznie się nie różnią. Kajaki wszędzie są dowożone, więc z tym też nie ma problemu. Bardziej martwiłbym się o wolne terminy, bo jeśli chodzi o spływy to naprawdę jest oblężenie tym bardziej w takie gorące i wolne dni :D