Wpis z mikrobloga

Ostatnio dodałem wpis z wegetariańskim burgerem. Spotkałem się z ogromną falą krytyki dotyczącej tego, że burger musi składać się z mięsa. Postanowiłem nie walczyć z tysiącem koni wielkości kaczki, tylko zapytać o zdanie lubianego oraz znanego przez wszystkich Roberta Makłowicza. Zdjęcie poniżej.


#wegetarianizm #jedzenie #jedzzwykopem #kuchnia #oswiadczenie
KuwbuJ - Ostatnio dodałem wpis z wegetariańskim burgerem. Spotkałem się z ogromną fal...

źródło: comment_2ARHY0QYWn0AOqGgP1bcx8EJp9HByEAt.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
JESTEM TYPOWYM MIĘSOŻERCOM - NIE JESTEM HOMOSEKSUALNY.


@KuwbuJ: czyli sugerujesz, że wszyscy wegetarianie/weganie to homoseksualiści, a wszyscy homoseksualiści to wegetarianie? Ty homowegofobie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
tradycyjny bigos musi być z kapusty


@juma777: r u siur? Najstarsze zachowane przepisy z XVII i XVIII w. nie podają kapusty jako składnika bigosu. Tradycyjne staropolskie danie zwane bigosem, to była nietania potrawa, najczęściej spożywana przez szlachtę. Zawierała różnego rodzaju ryby, raki czy siekane, pieczone mięso. Danie to było zakwaszane np sokiem z limonki lub cytryny, a kapusta, a dokładniej sok z kapusty, znalazł się w przepisach jako substytut cytrusów w
kotelnica - > tradycyjny bigos musi być z kapusty

@juma777: r u siur? Najstarsze z...

źródło: comment_QfW1IMSkC7EdGeJNjpJAka705oolBqoR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Nie potrafię zrozumieć tej zajadłości niektórych ludzi odnośnie mięsa i jaki jad potrafią toczyć gdy ktoś go nie je. Wtedy widzę oczami wyobraźni takiego prymitywnego człowieka pierwotnego, który wali się w klatę i krzyczy "uga buga mięcho dobre!". A gdy ludzie spuszczają się nad boczkiem i innym grillowanym ścierwem, to jakbym widział stado wygłodniałych psów. Ciekawe, że taka prosta sprawa jak mięso, a potrafi cofać ludzi do kamienia łupanego. Co
  • Odpowiedz
@Yezdemir: jedyne co mnie w wegańskim podejściu do sprawy niesamowicie denerwuje, to fakt, że nie możesz w wegańskiej knajpie zjeść niczego z mięsem, wobec czego zawsze trzeba wybierać knajpy mięsne, które w zdecydowanej większości posiadają coś dla wegan. W każdym pubie masz drinki bezalkoholowe, w każdym salonie samochodowym masz coś dla biedniejszych i bogatszych, w większości lodziarni kupię coś bez laktozy, tylko w wegańskiej knajpie nie zjem mięsa. (sklepy z rybami,
  • Odpowiedz
@KuwbuJ Po co przejmujesz się tymi debilami którzy nie znają nawet zasad języka którym się posługują? Są zbyt zajęci jedzeniem wieprzowych hamburgerów i szynki z kurczaka to już nie mają czasu na ogarnianie języka.
  • Odpowiedz
Generalnie, to trochę takie zamykanie się na nowe smaki.


@PiersiowkaPelnaZiol: No jasne, bo makaron z boczkiem i śmietaną to carbonara. Mleko sojowe to przecież mleko.

Nie chodzi o zamykanie się na smaki, tylko ukrócenie tego debilnego wegetariańskiego #!$%@? i udawania, że nie tęsknią za mięsem, ale jednak każda popularna potrawa zerżnieta jest z mięsnej wersji.

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie mówmy, że quad to samochód - mimo tego, że ma cztery
  • Odpowiedz