Wpis z mikrobloga

Słyszałam, że fajny jest a2mobile #a2mobile, działa na plusie więc na pewno będzie lepiej niz w Play i Virgin. Ja mam tel w Premium Mobile #premiummobile i za 24,70 mam 20gb (za 29,70 jest 30gb i sie zastanawiam czy nie przejsc), tyle, że to abonament (ale umowa jest na 30 dni).
  • Odpowiedz
@ElCidX: wszystko zależy od umiejscowienia nadajników. Dla jednych będzie lepiej w a2mobile, a dla jednych w VM. Jeśli Twoje problemy wiążą się ze słabym zasięgiem to zalecam sprawdzić nadajniki tam, gdzie najczęściej przebywasz i będziesz korzystał z telefonu. Ja już byłem w Orange, potem w Mobile Vikings, teraz jestem w a2mobile, ale dzisiaj dostałem kartę i czekam na przeniesienie do Virgin Mobile. Niestety u mnie Plus gorzej sobie radzi. Tam gdzie
  • Odpowiedz
@W_Heisenberg: To lepiej było Ci przejść na playa :D Bo virgin ma #!$%@? roaming krajowy i internet nie działa albo prawie nie działa. Wcześniej byłem w play i było znacznie lepiej.
  • Odpowiedz
@ElCidX: u mnie jest ta przewaga, że Mobile Vikings działa na identycznej zasadzie co Virgin Mobile więc mam nadzieję, że będzie tak jak było jak jeszcze byłem u nich :P a jak będzie średnio to zostaje nju mobile. Tak jak Ci mówię, zanim podejmiesz decyzję warto albo kupić starter albo poprosić kogoś kto ma taką sieć o sprawdzenie zasięgu tam, gdzie Ty będziesz, a później przenieść numer. Bo niestety nie można
  • Odpowiedz