Wpis z mikrobloga

RYDZYK i SZYSZKO NIE MOGĄ POCHODZIĆ OD MAŁPY. TRZEBA ODRZUCIĆ TEORIĘ DARWINA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się bawi "minister środowiska" wraz z Rydzykiem i profesorem z KULu.

W samo serce obecnej reformy szkolnictwa wpisany jest Darwin. (…) trzeba wszystko zrobić, żeby odzyskać paradygmat prawdy w naukach przyrodniczych poprzez gruntowną falsyfikację paradygmatu Darwina.


Od ~ 3:00 - bardzo dużo pseudonaukowego #!$%@?, a Szyszko słucha i bije brawa.
To ten ksiądz który twierdził, że "ekologia to ateistyczny, materialistyczny i nihilistyczny neokomunizm" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/oko.press/videos/2065477183713821/

#ewolucja #bekazkatoli (o właśnie do wytykania takich jednostek powinien służyć ten tag) #ateizm #heheszki
  • 12
  • Odpowiedz
Na zarejestrowanej przez OKO.press konferencji „Jeszcze Polska nie zginęła” na UKSW 12 maja, ks. prof. Tadeusz Guz z KUL rozprawia się z teorią Darwina, stawiając m.in. tezę o niepowtarzalności egzemplarzy gatunku.


@Racjonalnie: Teoria ewolucji była masakrowana przez P O T Ę Ż N E G O profesora nauk humanistycznych [zobacz memy]

turbokek
  • Odpowiedz
@Racjonalnie: @jacekKobr:

@Ragnarokk: Chodzi o paradygmat filozoficznego darwinizmu gdzie przeżycie jest kluczowym aspektem życia człowieka. Ja wiem, że Panowie rozumiecie to w sposób walki kreacjonizm vs ewolucjonizm, ale KK nie bierze udziału w tej bitwie na argumenty. Poczytajcie o darwinizmie społecznym.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk:

zawsze jakiś "inny" się trafi, jak w każdej społeczności. Bardziej dziwi mnie to, że taki człowiek nie został jakoś odsunięty na bok jeśli chodzi o takie wystąpienia (jego twierdzenia nie są nowością). Pod względem religijnym też trochę siary narobił, bo przecież tyle się mówi o akceptacji nauki w religii (jak najbardziej popieram ten trend, bo dla nas im mniej kreacjonistów młodej Ziemi, tym lepiej).

@Brzytwa_Ockhama:

Jakby mówił
  • Odpowiedz
Żyjemy w wolnym kraju i można organizować różne wykłady i debaty i ich słuchać. Każdy se może chodzić i słuchać co chce i gdzie chce. Na tym polega wolność, a żyjemy w wolnym kraju, więc w czym problem ?
  • Odpowiedz