Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy grzybica pochwy ma znaczenie jeśli chodzi o pracę w spożywce? Chodzi mi o te całe badania sanepidowskie; po maturze zaczęłam pracę w sklepie spożywczym, ale mój niebieski pasek dostał w międzyczasie grzybicy okolic intymnych i mnie nią zaraził. Powinnam zgłosić to szefostwu, czy nie mam co panikować i nie "rozniosę" zarodników na jedzenie w sklepie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 36
  • Odpowiedz
z kim ja tutaj siedzę ( _)


@wuut: przecież to jest wypisane jako jedna z przyczyn, a nie stwierdzenie, że kobiety nie dbają o higienę.

Mnie na przykład bawi brak wiedzy kobiet na temat normalnych spraw, że nie odróżniają obrzezanego penisa od nieobrzezanego dopóki im o tym nie powiesz


@sil3nt: beznadziejne porównanie. Obrzezany penis nikomu krzywdy nie zrobi, ba, kobieta, która nie uprawiała seksu ma prawo nie
  • Odpowiedz
przecież to jest wypisane jako jedna z przyczyn, a nie stwierdzenie, że kobiety nie dbają o higienę.


@Nidor: no ale to zabrzmiało jakby to było źle że dziewczyny myją się więcej niż dwa razy w tygodniu
  • Odpowiedz
@pajratus: @sil3nt: Panowie, ale do tego nie trzeba się bzikać, ba nie trzeba być też kobietą. Miałem w wieku ~12-13 lat grzybice na benizie a byłem wtedy bardzo grzecznym chłopcem. Rozłożyła mnie jakaś choroba, dostałem na nią dość mocny antybiotyk i siup, grzybek. Już nie pamiętam ile się tego pozbywałem, ale swędziało jak cholera i na pewno nie zniknęło z dnia na dzień.
  • Odpowiedz
@wuut Nadmierna higiena miejsc intymnych zaburza prawidłową florę bakteryjną i prowadzi do rozwoju flory chorobotwórczej. Z kim ja tu siedzę. ( _)
  • Odpowiedz
@wuut Według Ciebie mycie się dwa razy dziennie jest niewystarczające? Nie trzeba brać tabletkek, wystarczy podchodzić z rozsądkiem do swojego zdrowia.
  • Odpowiedz