Wpis z mikrobloga

@CoreInside: Zależy czy potrzebujesz czegoś małego czy też jesteś z tych którzy lubią nosić pół kilo w kieszeni (tak jak ja ;v). Tesla Punk 85w jest spoko jeśli chodzi o małe zasilania.
@CoreInside: Poprawiona wersja 200, ale jak dla mnie nie jest jakaś super. Praktycznie to samo co RX200 albo RX2/3. Pin jak nie był poprawiony tak dalej nie jest i ma tendencje do zapadania się. Chociaż jak miałem RX200s i RX2/3 to 2/3 u mnie wygrywał. Słowem podsumowania: są okej ale jak dla mnie nic więcej. Nawet jak lubię mieć w kieszeni te pół kilo to jego kształt strasznie przeszkadzał i nie
@CoreInside: Drutów z Demon Killera nie polecam. Jak dla mnie są strasznie słabe. Kup z GeekVape zwykły clapton nie żaden fused, alien czy coś innego. Zwykły Clapton. Fajnie oddaje smak. Kup albo całą szpulę i do tego jakieś śrubokręty precyzyjne za jakieś 5-6zł za zestaw albo na sztuki. Do tego wata np. Cotton Bacon bo jednak muji słabo wypada, choć też się nada.
@CoreInside: Native Wick lub Kendo. Tej drugiej nie miałem osobiście, jedynie co to od znajomych sobie złapałem kilka buchów. Ewentualnie możesz kupić Muji niewybielaną i zamówić np. z Aliexpress paczkę albo więcej Cotton Bacon (koszt ok. 1.4$ za paczkę)