Wpis z mikrobloga

#mbank

URWAŁ!!!!
W skrócie:


Ja rozumiem, że czasami trzeba zrobić upgrade wersji, ja rozumiem, że czasami technologie się starzeją i tracą kompatybilność, ale można wcześniej o tym uprzedzić!!!!

Rano próbuję zrobić przelew. Autoryzacja mobilna, włączam aplikację na telefonie, żeby zatwierdzić - doopa. Nie mogę włączyć aplikacji, bo profilowanie danych i RODO, muszę zaktualizować aplikację.

OK, sklep Play, faktycznie jest dostępna jakaś aktualizacja, klikam, aktualizuję, ponawiam przelew, chcę zatwierdzić - doopa. Nie włączę aplikacji, bo RODO, zaktualizuj.

Sprawdzam - brak dostępnych aktualizacji. Telefon na mLinię, numerek, hasło, melodyjka, miły pan, tłumaczę o co chodzi. Mam spróbować usunąć aplikację i zainstalować ponownie. OK.

Usuwam aplikację, instaluję ponownie, uruchamiam. Muzę znowu powiązać z kontem. OK, wiążemy. SMS z hasłem, telefon z drugim hasłem, wpisujemy. Nie można włączyć aplikacji, bo RODO, zaktualizuj.

Telefon na mLinię, numerek, hasło, melodyjka, miły pan, tłumaczę o co chodzi. Pan mówi, że powinienem mieć aplikację w wersji 3.12. Ja nie wiem, w jakiej wersji mam. Żeby sprawdzić wersję muszę uruchomić aplikację i wejść gdzieśtam. Dooopa, nigdzie nie wejdę, bo nie mogę uruchomić aplikacji, bo RODO.

W końcu udało mi się sprawdzić w systemie - mam aplikację w wersji 3.10, aktualizacji nie widzę. Dopiero z komentarzy w sklepie Play dowiaduję się, że wersja 3.12 dostępna jest dopiero dla androida 5. Ja mam 4. Doopa.

Dobra, chrzanić tę aplikację, ja przelew chciałem zrobić!!!! Zmieniam autoryzację na SMSową. Nie mogę, bo taką operację muszę zatwierdzić w aplikacji. Nie mogę zatwierdzić w aplikacji, bo nie mogę jej uruchomić, bo RODO i muszę

Telefon na mLinię, numerek, hasło, melodyjka, miła pani, tłumaczę o co chodzi. Pani w końcu zmienia sposób autoryzacji... Po czym proponuje mi kredyt gotówkowy.

- O, dobrze, że mi pani przypomniała! - pani już ucieszona, że znalazła jelenia - Chciałem przy okazji odwołać wszystkie zgody marketingowe :)

Mogę w końcu zrobić przelew, i zatwierdzić SMSem.

#!$%@?, godzina kopania z koniem. @ZespolmBanku A wystarczyłoby w komunikacie napisać, że nowa wersja wymaga Androida 5. Już nie mówię o takim drobiazgu jak to, że o takiej zmianie wypadałoby uprzedzić wcześniej.

#banki
  • 3