Wpis z mikrobloga

@Kutazzz: Nie istotne dla mnie z jakiej aplikacji uruchomię aktywność, ale chciałbym żeby można było łatwo ją wrzucić na stravę wraz z wszystkimi danymi, osiągnięciami, pulsem etc. (bez kopiowania pliku, przenoszenia na pc, ręcznego importu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@virnik: Przez PC i tak byś nie przeniósł bo Bip ma tylko złącze do ładowania. Wszelkie dane po blutucie się wymieniają. Także zegarek musiałby się bezpośrednio z tą aplikacja połączyć.
@virnik: mam bipa, można eksportować dane do pliku i ręcznie wrzucać i to chyba jedyna możliwość ¯_(ツ)_/¯

Ale nie jest to uciążliwe, po treningu siadam z zimną colą przed kompem, generuję plik na telefonie, wrzucam w chmurę mega, pobieram na kompie, wrzucam plik na stravę. Z telefonowej przeglądarki też się da ale po co się męczyć. Tak to mi zajmuje dosłownie kilka minut i w niczym nie przeszkadza ( ͡°
@darvd29: W jaki sposób eksportujesz aktywności do pliku? Poprzez Notify & Fitness Pro czy GadgetBridge? Po tym eksporcie są tam te wszystkie dane o pulsie etc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@virnik: różne apki są. Ja korzystam z darmowego mifit exporter, trzeba mieć roota, ale niestety właśnie dane o pulsie błędnie się eksportują. Chyba pora się przerzucić na coś innego (ʘʘ)
@darvd29: Aaa roota, dlatego mifit exporter mi się crashował po starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czytałem, że można synchronizować się z fit google a potem eksport do pliku i na np. strave :D

Kurdee, ale to utrudnili ( ͡° ͜ʖ ͡°)