Wpis z mikrobloga

Do 25 maja zbanuja patoli. Pytanie dlaczego, bo wchodzi RODO i YT musi sie przestawic. Robote zrobil onet dodatkowo, a nie flagowanie bo to prawie nic nie daje. Przeciez bylo wiadomo, ze on poleci, a za nim poleci Bystrzak, choc moge sie mylic bo on wbrew pozrom nie jest obiektem zainteresowania mainstreamu anty pato w tej chwili, lecz i tak predzej czy pozniej leci. Beda inne platformy ale jednak to nie to samo co YT. Tu zasiegi byly najwieksze. Koniec pato na YT czas znalezc nowe zainteresowania. XD
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj tel tego nie ogarnia.

#danielmagical
#patostreamy
  • 12
@agent89: odpowiem, duzo sie zmienilo i to dotyczy nie tylko YT ale FB i innych platform tego typu o szczegolach byc moze, jezeli naprawde to Cie inetresuje byc moze poinformuje. Zreszta to juz pisalem o tym na wykopie, chyba (?). Ja tam wole plesc trzy po trzy, lubie tak. :)
@agent89: nie jest to wina rodo do konca, to bardziej zlozone, bo to tez piekne slowo wytrych sie zrobilo, lecz faktem jest, ze przez RODO YT byl zmuszony zmienic polityke. Odpowiedz powinna byc dla Ciebie satysfakcjonujaca. Chyba, ze Cie to powaznie interesuje to moze napisze cos wiecej, jednak zwyczajnie nie chce mi sie rozwijac takich kwestii na wykopie.
@sal121: To jest to wina RODO czy nie w końcu bo już sam nie wiem? a jak tak, to napisz w końcu jakiś powód a nie "to bardziej złożone". Skoro zostali zmuszeni zmienić politykę to co konkretnie zmienili, że musieli zbanować Daniela? Czy tak ciężko Tobie odpowiedzieć na tak proste pytanie?
Według mnie piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.