Wpis z mikrobloga

Powrót na słuchawkę dla Grubasa , na Dlive Gruby nie ma czego szukać , daję gwarancję że nawet konta nie założy bo mu nie pozwolą . To już koniec Grubego tak jak Rafonixa na YT choć przecież jego wizerunek był bardzo pozytywny przez ostatnie pół roku , to są czystki , byłeś związany z patostreamami lecisz, przedęj czy pożniej.... pamietacie telefony Boxdela do wróżki kto pierwszy poleci ? On już wiedział że będzie rozstrzelanie i to na bank ale nie wiadomo w jakiej kolejności.A Bystrzak też poleci i to zaraz po grubym przypuszczam, cała patologia związana z YT zostanie niestety wyczyszczona

#patostreamy
  • 3
Korzena ,Zobaczysz już niedługo Gruby będzie chciał iść za Rafonixem na Dlive, to są czystki , dlatego Rafonix poleciał, pomimo że miał info o tym od Boxdela i starał sie poprawić wizerunek co przecież każdy widział, nie było już patologi, i będzie się Gruba #!$%@? tłumaczyć że chce mi zrobić na złość. Ale mam takie informacje że go nie nie będzie żadnego wjazdu na tą platformę , daje ci gwarancję ! Tucznik
@korzena
Korzena ,Zobaczysz już niedługo Gruby będzie chciał iść za Rafonixem na Dlive, to są czystki , dlatego Rafonix poleciał, pomimo że miał info o tym od Boxdela i starał sie poprawić wizerunek co przecież każdy widział, nie było już patologi, i będzie się Gruba #!$%@? tłumaczyć że chce mi zrobić na złość. Ale mam takie informacje że go nie nie będzie żadnego wjazdu na tą platformę , daje ci gwarancję !