Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuje od dawna rzucić #narkotyki ( #kodeina , #marihuana , #papierosy ). Próbowałem rzucać osobno - np najpierw fajki, często się udawało, ale z drugiej strony wzrastało zużycie innych używek i jak później próbowałem zabrać się za kolejną to wracałem do fajek. Takie błędne koło. Próbowałem rzucić wszystko na raz ale się nie udawało, prędzej czy później przychodziła chwila słabości i wracałem. Najgorzej jest z kodeiną, bo po kilku dniach tak drastycznie spada mi samopoczucie że nie myślę o niczym innym.

Wymyśliłem nową taktykę: rzucić wszystko na raz i suplementować się #nootropy na zwalczenie anhedonii i depresji. Wybrałem sobie #adrafinil na jakieś 10 pierwszych dni + jakieś tańsze nootropy o działaniu przeciwdepresyjnym, na trochę dłuższy czas, jest tego bardzo dużo i nie wiem co najlepiej dobrać, dlatego przydałyby się jakieś rady. Gdzieś czytałem, że dobrym miksem jest różaniec i 5-HTP, na swissherbal też są te 2 nootropy podane jako propozycje przy adrafinilu.

Jeżeli czyta to ktoś obeznany, prosiłbym o opinie co do tego planu oraz ewentualne rady w doborze wspomagaczy.

#narkotykiniezawszespoko #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, jak chcesz to po prostu odstaw.
Żadnego skręta po tym nie będziesz miał którego nie da się przeżyć na 'cold turkey'. A takie kombinowanie nad odstawką widziałem już #!$%@? tyle razy u tak wielu ćpunów, że już nie mogę. Zabierasz się do tego jak do budowy #!$%@? domu a jedyne co musisz zrobić to przestać #!$%@?ć tabletki i jarać blanty.
To nie wymaga przygotowań, nie odstawiasz benzo czy silnych
@AnonimoweMirkoWyznania 5htp nie można brać więcej niż gdzieś tydzień dwa, bo organizm się.przyzwyczai że mu dostarczasz w ten sposób sero i będzie sam mniej produkował, to jest dobre jak chcesz zrobić sobie szybki zastrzyk, a nie na dłuższą "kurację"
@AnonimoweMirkoWyznania: idioto, jakie nootropy xD w kode jestws fizycznie #!$%@? juz? Po 1 zobacz "jak odstawic kodeine" cz1 i 2 na hypciu dzial "kodeina". Nootropami tylko wyostrzys efekty. Najlepiej idz do magika po neuroleptyki, zamula cie na te pare dni katorgi i zniweluja efekty odstawki opio.
@Veneficus: xD jak palisz raz na miesiac to moze xD
@grucha_88 palę z przerwami od 7 lat. Od sierpnia tamtego roku nie było dnia bym nie zrobil litra z ziomeczkiem. Dziś jest 5 dzień kiedy nie palę. Pierwszy dzień jest ciężki, ale jak się znajdzie zajęcie to się o tym nie myśli. Wczoraj byłem u znajomych, zapach czulem, a chęci nie. Pozdrawiam opa, liczę że Ci się uda!
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli jesteś mocno #!$%@? w kodę to od niej bym zaczął. Sporo ludzi uważa że gigantyczne ilości zielonego pozwalają jakoś przewegetować pierwsze dni odstawki. Ze wspomagaczy to jedynie polecę ci witaminy i minerały, nootropy nic nie dadzą, bo koda aż tak nie ogłupia. No i jeśli żarłeś thiocodin to polecam jakieś siemię lniane, bo pewnie masz zajechany żołądek.
@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku, w ogóle nie przejmuj się trawą i fajkami, i #!$%@? SKUP SIĘ NA KODZIE. Jednego i drugiego możesz w sumie jarać ile chcesz, o ile uda ci się rzucić kodę. Potem jakiś rok, dwa lata później, kiedy poczujesz, że już cię do opio kompletnie nie ciągnie możesz zacząć rzucać resztę.