Wpis z mikrobloga

Zawsze kiedy marszalek Kaczorek odpierdziela jakies debilizmy narasta we mnie obawa, ze rzady rudego podnozka i jego zlodziejskiej bandy moga powrocic.

Wchodze wtedy na szmatlawca wyborczego i na pierwszym miejscu widze taki naglowek. Wtedy wszelkie obawy mnie opuszczaja, a na twarzy pojawia sie usmiech. Wiem, ze nic mojej Ojczyznie nie grozi, a te rzekome elity intelektualne dalej w tej swojej postkomunistycznej bajce snia o tym ze znowu uda im sie wmowic motlochowi ze wiedza jak ich poprowadzic do dobrobytu.

Jedynymi osobami na lewicy godnymi uwagi sa gdula, mlody spiewak i sorczynski. Na szczescie ich glosy sa ledwo slyszalne.

#bekazlewactwa
#neuropa
#politykacontent
#4konserwy
kuban99 - Zawsze kiedy marszalek Kaczorek odpierdziela jakies debilizmy narasta we mn...

źródło: comment_u9wBCFQE8xeeCUD9XKZhNMdLYDWm3qiW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kuban99: ja mam to samo za każdym #!$%@? socurojeniowym pomysłem PiS-u. Już kiedy sobie tylko pomyślę o tym "A może jednak lepiej gdyby już Tusk i jego ekipa rządzili?" i wtedy widzę taki nagłówek GazWybu, który pozbawia mnie wszelkich złudzeń. Zaczynam oddychać spokojniej i świat staje się mniej straszny. Dziękuję pan Szechter
  • Odpowiedz
@kuban99 miałem sen że powstała partia wolnościowa, która daje rozwinąć skrzydła średnim i małym przedsiębiorcom.
Obniży podatki, da ludziom wolność
Jednocześnie zadba sprawiedliwie o tych najbardziej potrzebujących
Sen że ta partia objęła władze
Piękny sen
  • Odpowiedz