Wpis z mikrobloga

@Cziken1986: ostatnio podczas sprzątania znalazłam pięknego pająka w wielkiej sieci. A on nie wyczuł moich dobrych intencji i wszedł tak ze go niechcący zgniotłam ;___; od 3 dni to przeżywam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cziken1986: ja kiedyś specjalnie zostawiłem pajęczynę przy dachowym oknie. Dzięki temu pająk był szczęśliwy, bo miał co jeść, a ja byłem szczęśliwy, bo mi żadne komary i muchy nie wlatywały. Win-win, pozdro pająk jak to czytasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JarosG: @desensitization: te pajonki to niezłe #!$%@?, kiedyś na moich oczach jeden taki chudziak #!$%@?ł drugiego, troszkę mniejszego. Zawinął go normalnie pajęczyną w taką małą kukle, złapał go i zaczął #!$%@?ć. #!$%@?łem go bo takich #!$%@?ów morderców w domu tolerował nie będę
  • Odpowiedz
@Cedo_sredo To słynny przyjaciel domu Nasosznik Trzęś. Znany z tego, że może zjeść o wiele większego pająka od siebie. Żre m.in. Kątniki, które są wielkie, czarne i brzydkie. Za to szanuje ziomka Nasosznika xD
  • Odpowiedz
@Cziken1986 ja uwielbiam pająki! Nigdy żadnego nie zabiłam. Jeden, który jeszcze w domu rodzinnym zadomowił się u mnie po zewnętrznej stronie okna dostał imię. Bardzo go lubiłam i nawet czasami dokarmiałam muchami ( ) niestety pewno dnia nagle zniknął. Tęsknię za moim Zenkiem.
  • Odpowiedz