Wpis z mikrobloga

Nie mogę odzyskać mojego konta blizzard, bo miałem na telefonie authenicator i do tego konto zabezpieczone numerem telefonu. Kartę sim z tym numerem zgubiłem już dawno, a ostatnio przy sprzedaży telefonu zapomniałem przed przywróceniem do ustawień fabrycznych odpiąć te zabezpieczenie Blizzard authenicator i teraz nie wiem jak odzyskać te konto ().

Mam dostęp do e-maila, znam login i hasło, mam klucze do gier, ale nie ogarniam jak mam te konto odzyskać..Próbowałem tymi dwoma metodami:

Metoda nr. 1
Wchodzę na ich stronę i przy logowaniu klikam w odnośnik "Nie możesz się zalogować", a potem w "Muszę odłączyć blizzard authenicator", wpisuję e-mail i po jego wpisaniu muszę albo podać kod wygenerowany przez authenicatora albo kod wysłany na numer, a jak pisałem wyżej nie mam dostępu ani do jednego, ani do drugiego.

Metoda nr. 2
Przy wybraniu "Muszę odłączyć authenicator" klikam na dole w odnośnik "Skontaktuj się z obsługą klienta" i po wpisaniu e-mailu znowu mam do wyboru albo odzyskanie poprzez authenicatora, albo przez numer, więc na dole klikam w odnośnik "Prześlij zgłoszenie z obrazem dowodu tożsamości" no i przesyłam zdjęcie dowodu i potem przy wyborze sposobu kontaktu wybieram "Sieciowe żądanie pomocy" i wtedy cofa mnie na ekran logowania jakby nigdy nic...

Obydwie metody do niczego nie prowadzą, czy mogę w jakiś sposób odzyskać te konto? Miałem ten sam nr telefonu przypisany do steama i tam po prostu w pomocy klienta do nich napisałem i poszło bez problemu, a tutaj nie mogę znaleźć niczego na ten wzór...Miał ktoś z was podobną sytuacje? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

#gry #blizzard #wow #hearthstone
  • 16
  • Odpowiedz
Kiedy zakładałeś authenicator to podali ci kod odzyskiwania i kazali zrobić zdjęcie ekranu, albo przepisać.
Jak go znajdziesz to w aplikacji na nowym telefonie klikasz odzyskaj czy coś takiego.I tam wpisujesz i masz. Ja tak odzyskałem konto.
  • Odpowiedz