Wpis z mikrobloga

"Lech to taki sam klub jak reszta" mówią kibice legii, ja tam widzę u ciebie co innego


@Hfishman1: ja tak nie mówię, nie jestescie klubem jak inne chociażby ze względu na to jakie podejście macie do nas

na dzisiejszy mecz mam wywalone, więc kompromitacji żadnej nie widzę


@Hfishman1: dzisiejszy mecz można mieć w dupie ale to co sie #!$%@?ło z Lechem w rundzie mistrzowskiej to absolutna komprmitacja i w sumie
ale żaden normalny kibic Lecha nie twierdzi, że mistrzostwo wygrali choćby w najmniejszym stopniu dla was sędziowie i pisze o jakichś VARszawach


@Hfishman1: myślę że tak jest bo widziałem forum Lecha, kilka dni temu nawet się do tego odnosiłem na wykopie. Natomiast mój post był skierowany do tych "kilku" jak sam powiedziałeś na tagu #mecz
Ale mam z was beke pyrki XD jedyny sens waszej nic nie wartej egzystencji to wylewanie gówna na Legię. Nieistotne ze Lech grał jak po wylewie a wasi kibice to zwierzęta, WAŻNE ŻE TU POWINIEN BYĆ KARNY i wtedy MOŻE Legia by nie zdobyła mistrza. Sprawiacie wrażenie, że tylko po to Leszcz Poznań gra w ekstraklasie - żeby leczyć kompleksy i utrudniać Legii zdobywanie kolejnych tytułów. Tfu na was.