Wpis z mikrobloga

@Ciuliczek: Bo piłka nożna to sport dla debili taka prawda, straszne mi emocje jak dwudziestu chłopa gania za piłką. No gurwa szachy to przy tym jak rzucanie karłem na olimpiadzie.

Żużel, rajdy samochodowe, rallycross, drift, wyścigi płaskie czy górskie, to są sporty dla mężczyzn, a nie #!$%@? piłki na trawie.
@Ciuliczek: Bo piłka nożna to sport dla debili taka prawda, straszne mi emocje jak dwudziestu chłopa gania za piłką. No gurwa szachy to przy tym jak rzucanie karłem na olimpiadzie.


Żużel, rajdy samochodowe, rallycross, drift, wyścigi płaskie czy górskie, to są sporty dla mężczyzn, a nie #!$%@? piłki na trawie.

@maxbor555: o ile piłka nożna jest dla mnie nudna, to jednak masz przynajmniej szansę widzieć całą akcję. No dobra, żużel
@enron: są relacje live, telebimy, wyniki na żywo, jeszcze jak dobra miejscówa to i zobaczysz więcej i jak coś się stanie to wypchniesz samochód, jedziesz pod namioty, ze znajomymi, pijecie, palicie ognisko... To jest niepowtarzalny klimat, których nie ma na žadnym innym sporcie.
@maxbor555: Zapewne posiadasz nieprzyjemne historie z Piłką, dlatego Jesteś "lekko" negatywnie nastawiony do futbolu. Ja Ci powiem, że piłka nożna jeśli chodzi o atmosferę jest jeszcze lepsza od żużlu. BTW.Oglądam oba sporty, ale głównie piłkę.
Polecam Ci obejrzeć You'll Never Walk Alone w wykonaniu kibiców Liverpoolu w 2005 roku, po odrobieniu trzy bramkowej straty i wygraniu w karnych. Nawet nasza rodzima Ekstraklasa posiada wiele pozytywnych kibicowskich momentów (nie mówię o racach.
Pobierz szeroki-w-barach - @maxbor555: Zapewne posiadasz nieprzyjemne historie z Piłką, dlate...
źródło: comment_aepa4SxhiaQv5rrECc2zTQdEwzvyqNDN.jpg