Wpis z mikrobloga

@Zawulon: British beauty jest śmieszne na poziomie większości niespecjalnie urodziwych angielek, ale nie powiesz mi, że gościu (nawet rudy xD) z rodziny królewskiej nie jest w stanie załapać się na ten promil najwyższej klasy lasek które występują w każdym kraju
  • Odpowiedz
@Lazerhawk: Wiecie , królowa również nosem kręciła na kamilę, i ostatecznie karol poślubił dianę, z którą się rozwiódł. Lepiej nie układajcie nikomu życia, bo to może się skończyć tragedią
  • Odpowiedz
@Zawulon: @ni_wuja: Znowu to powielanie mitu o brzydkich Brytyjkach, a janusze plusują. Hehe dziewczyny z UK to pasztety, nie to co nasze polskie wspaniałe witaminki!

Byliście kiedykolwiek w UK (nie licząc dzielnic biedoty, gdzie oczywiście ludzie będą statystycznie brzydsi od reszty kraju), że się tak wypowiadacie na ten temat? Według mnie, a także wielu Polaków, którzy znają Wielką Brytanię lepiej ode mnie, Brytyjki są ładniejsze od Polek. Szacuję, że przeciętna
  • Odpowiedz
@Veritas_liberabit_vos: akurat nie trafiłeś z tymi "polskimi witaminkami" bo hasła o Polkach najpiękniejszych na świecie mnie żenują niesamowicie.
Generalnie uważam, że w niemal każdym państwie jest porównywalnie duży odsetek pasztetów i ślicznotek, ale akurat brytyjskie pasztety kojarzą mi się z takimi karynowatymi stworkami z gatunku "a jebnę se tapete i uważam że dobrze wyglądam"
  • Odpowiedz