Wpis z mikrobloga

@pro_mode: Przede wszystkim Izrael nie jest państwem tylko organizacją terrorystyczną rządzoną przez wojskowych watażków która okupuje tereny Palestyny.
Ja mam nadzieję, że świat pójdzie w stronę np. Indonezji która nie uznaje tego tworu za państwo, nie posiada z nim stosunków dyplomatycznych, nie uznaje Izraelskich paszportów ani nie wydaje wiz jego mieszkańcom
@pro_mode: Ostatnio czytałem o kobiecie z Iraku która szkoliła się na pilota myśliwca w USA i już generalnie nie ma powrotu do swojego kraju, masz dużo racji w swoim komentarzu. Ja całkowicie rozumiem nienawiść tych ludzi do ameryki i wszystkiego co z ameryką związane.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: W wiezienu poznalem wielu ciekawych ludzi... Wiekszosc z nich samo edukujaca sie... w ciszy i spokoju... co ciekawe wszysc wraz ze mna wszyscy sie bali wypowiedziec slowa "zyd" kamery w kolo... kiedy ja podjelem "incjatywe" ze karmia nas ponizej kalorycznego zapotrzebowania i zgodnie z prawem za to nalezy sie nam odszkodowanie... po 2 dniach przyszedl do mnie glowny prison warden ... co za zbieg okolocznosci... z gadka ze "my dobrze
@pro_mode: Napisz więcej o tym więzieniu, gdzie i za co siedziałeś jeśli to nie tajemnica.
Poznałem w swoim życiu setki muzułmanów ale nigdy żadnych kryminalistów (może za wyjątkiem czeczenów), ciekawi mnie ich podejście do Islamu ludzi skazanych wyrokami.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Siedzialem za obraze sedziego ;) ... 3 miechy... wiekszosc murzynow byla spoko choc pewna czesc byla agresywnie nastawiona... choc mimo sredniej postury 175, 80kg i wrednego zachowania + zaczytanie w ksiazkach + nie jaranie sie "wieziennymi" sprawami sprawilo ze bylem w pewnym momecie guru jesli chodzi o obcykanie prawa itd...
@wyindywidualizowanyentuzjasta @pro_mode Izrael też Żydów prześladuje. Ultra Ortodoksi nie mają poboru do armii obecnie ale generalnie jest tak że jak jesteś religijni i nie chcesz służyć obowiązkowo w armii (Tora zabrania wstępowania do armii) to idziesz do więzienia. Państwo które na każdym kroku kontroluje i sprawdza obywateli i jeszcze przymusowo wsadza ich do armii a jak nie to do sztumu z jakimiś patusami to zwykły terror. Państwo które jest jednym wielkim autorytarnym
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Ja mam nadzieję, że świat pójdzie w stronę np. Indonezji która nie uznaje tego tworu za państwo, nie posiada z nim stosunków dyplomatycznych, nie uznaje Izraelskich paszportów ani nie wydaje wiz jego mieszkańcom

To się nie uda mirku, oni rozgrywają wszystkich jak chcą, mają pieniądze, mają USA, moją głowe na karku, ten kraj zostanie tam gdzie jest na długi czas.