Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mireczki planuje zakup one+ 6 tylko mam jedno pytanie.
Jak jest z wymiana baterii w tych telefonach ?
Można gdzieś kupić i samemu dokonać wymiany mimo, że jest wbudowana czy nie bardzo ?
Telefon zazwyczaj kupuje na 3 lata, a po półtorej roku mojego użytkowania trzeba wymienić baterię.
Dając ponad 2000zl za telefon, chce mieć pewność że będę mógł wymienić najważniejszą część.
#android #oneplus
  • 11
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: W serwisie na pewno by Ci wymienili ale czy będzie to do wykonania samemu to się będziesz mógł się przekonać choćby z filmu JerryRigEverything jak będzie pokazywał jak rozbiera telefon ale film powinien się pojawić w okolicach poniedziałku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karidus: no właśnie o to mi chodzi. W Xiaomi sam sobie zamawiam część na Ali i sam wymieniam w kilka minut, z tą zabawka widzę że nie będzie takiej możliwości
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: w 3/3t wymienisz samemu. 5/5t wygląda na to, że też raczej łatwo (jeszcze nie rozbierałem). 6 to chyba nikt jeszcze nie rozbierałem więc ciężko powiedzieć. Na kanale LinusTechTips jest nagranie z fabryki to może zobaczysz jak wygląda montaż i sam ocenisz.
  • Odpowiedz
@wajdzik: w 5/5T też łatwo rozebrać, rozbiera się jak iPhony - 2 śrubeczki, przyssawka i wyświetlacz odchodzi. OP6 już jest klejony, bo nie widzę nigdzie dwóch śrubeczek na dole ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz