Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@musztym: czekam na soczyste "spier*laj" w odpowiedzi, ale Pani widocznie wymyka się z lekka z ustalonych standardów
  • Odpowiedz
@c3po: #!$%@? to robisz, bo sie chwalisz tutaj kolego, też sprzedaje jakieś smieci na olx i co drugi dzień jakieś gówno wiadomości dostaje, ale po co wrzucać ciągle to samo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marcel1337: @marcel1337: Twoje imlutacje są silnie nie na miejscu, zauważ że nie pytałem się o to czy dobrze robię wystawiając to zdjęcie tutaj. Moje pytanie dotyczyło treści zawartej na tymże zdjęciu.
Nic dziwnego, że uważasz mnie za człowieka gorszego sortu skoro sam nie potrafisz przetwarzać informacji ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@c3po: Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy piszą w ten sposób. Czy nie jest im wstyd wysyłać coś takiego? Przecież to bardzo źle świadczy o takich osobach. Ja zawsze staram się przeczytać chociaż raz to, co mam zamiar wysłać, a jeśli wysyłam obcej osobie, to nawet dwa razy.

Pewnie, że zdarzy mi się czasem literówka, albo źle złożone zdanie. Z tym, że dla mnie takie coś jest powodowem do wstydu. Natomiast
  • Odpowiedz
  • 11
@PNiedziel czy to na prawdę tak ciężko wywnioskować, że on zrobił to celowo? xD
Przecież to widać jak na dłoni, a jeżeli potrzebujesz czegoś co Cię przekona to porównaj sobie jego wypowiedź na OLX z tym jak pisze tutaj xD
  • Odpowiedz