Wpis z mikrobloga

No witam, w poniedziałek rano będę u mojej cioci wysoko postawionej urzędniczki w mopsie w Kielcach którą wtajemniczyłem w sprawy patostreamów itp :) będzie składane zawiadomienie o bezpośrednim zagrożeniu życia lub zdrowia dziecka w związku z przemocą i patologią w rodzinie, pracownik socjalny w koszalinie zostanie powiadomiony o tym że matka tej dziewczyny żyje z prostystucji oraz zażywa narkotyki w jej obecności. Wszystko udokumentowane i przedstawione czarno na białym :)
Podstawa prawna: art. 115 § 11 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) (prawdpopodobnie w ciągu 24h dziecko zostanie odebrane matce)
Dlaczego to robię? Niech to dziecko wychowa się w normalnej rodzinie może jeszcze nie jest za późno.
No i dla dymów oczywiście :)
Jeśli ktoś chce mogę go zawołać w poniedziałek rano dam zdjęcie z mopsu z zawiadomieniem.
#rafatus #patostreamy #danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@ZielonixS: nie gadaj że nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek jeżeli chodzi o mops bo w to nie uwierzę xd przecież na strimach jest wszystko, nieletni, alkohol, narko, przemoc do wyboru do koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz