Wpis z mikrobloga

Dlaczego jest taki hejt pod filmikami Wojtka?
Mniej więcej 50% komentarzy to heheszki z gwarą białostocką, ale druga połowa to niesmaczny hejt. Aż szkoda patrzeć, wyzywanie go od #!$%@?ów, #!$%@?ów, że sobie truskawki kupił a niektórych nie stać żeby dzieciom takie kupić i jak ludzie śmiom im coś wysyłać.
"nie mogę są rodziny normalnie pracujące i dzieciom truskawek nie mają za co kupić a ogółem durni ludzie wysyłają kasę takim #!$%@? nie wstyd wam"
Wydaje mi się że za wszystkie heheszkowe komentarze, które się fajnie czyta odpowiadają wykopki, którzy mają wyczucie żartu i smaku, a za resztę odpowiadają jakieś sfrustrowane dzieciaki.
#suchodolski #kononowicz
  • 3
  • Odpowiedz
@bepavuy: Jak innych nie stać na kupienie dziecku truskawek, to znaczy że są gównianymi rodzicami, bo zamiast pracować, wolą żeby ich dziecko chodziło głodne. Też nikt im nie zabrania streamowania i muszę się z Tobą zgodzić, że szkalowanie Wojciecha Es zaszło już trochę za daleko. On mimo wszystko w porównaniu do prezydenta ma odrobinę Rozumu i Godności Człowieka.
  • Odpowiedz
@JanuszGrabulon: no tak samo uważam że jak kogoś nie stać żeby kupić dzieciom kilogram truskawek za 10zł to nie powinien mieć dzieci, ale mogę się założyć że w domu takiego rodzica nigdy nie brakuje pieniędzy na alkohol czy papierosy
  • Odpowiedz