Wpis z mikrobloga

@TestoDepot zalezy wszystko od czlowieka. Jesli ktos normalnie podchodzi do tematu div i ogolnie woli isc na to spelnic swoja potrzebe zaplacic itp to spoko. Ale jak ktos mysli ze sie po tym zmieni , ze bedzie mu lepiej poznawac dziewczyny, ze bedzie lepszy w tych tematach to tak srednio, a wrecz moze zamknac sie bardzo mocno na inne relacje seksualne niz divy. Wszystko zalezy jak pisalem od czlowieka, a najgorzej jak
@Adamus56: z tym pierwszym razem to nie trafione zupełnie, przynajmniej w moim przypadku.
Miałem 18 lat kiedy pierwszy raz ruchałem i było to właśnie za hajs, a do dzisiaj wspominam bardzo miło. I wpłynęło to na mnie bardzo pozytywnie, bo ogarnąłem, że seks jest fajny owszem, ale nie jest aż tak zajebisty i wręcz mistyczny jak się mówi. Ponadto ogarnąłem, że kobiety to także nic bardzo specjalnego.
Dlaczego uważasz że diva
@TestoDepot nie nie :) jak pisalem kazdy przypadek jest inny i zalezy od po prostu czlowieka. W Twoim przypadku zadziakal to w ten sposob ze seks to po prostu seks a inni doszukuja sie / oczekuja "chemii" z partnerem szczegolnie podczas 1. Razu. I takie osoby ktore patrza na seks w ten sposob (a nie jest to zle patrzenie) moga miec potem problem z seksem lub akceptacja siebie w zwiazku z kolejba