Wpis z mikrobloga

@zbite_jaja: To chyba patriotycznie z ich strony że identyfikują się z narodem jako zbiorowością i emocjonalnie podchodzą do jego wzlotów i upadków?

A mówią że środowisko GW to bepaństwowcy i kosmopolici a tu proszę najprawdziwsi patrioci. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zbite_jaja: Prawaki się strasznie napracowały by zostać POLAKAMI. Jako plemniki kończyli uniwersytety i recytowali Mickiewicza. Tak się napracowali, że przez resztę życia nie mają już sił na znalezienie w życiu innego powodu do dumy.
  • Odpowiedz
oblężona twierdza mocno, agresywne lewactwo niszczy patriotyzm XD
od wielu, wielu lat prawicowe środowiska - na czele z obecnie rządzącymi - wycierają sobie mordę Polską i jej martyrologią zagrabiając sobie P O L S K O Ś Ć. Doprowadzili do podziału P R A W D Z I W I P O L A C Y (ich elektorat i środowiska powiazane) i L E W A C T W O Z Ł
  • Odpowiedz
@HollyMolly: A i owszem, patrząc na to jaką niektóre środowiska robią wizytówkę całemu narodowi. To nie są dokładne antonimy.
Serio będąc gdzieś w bardziej cywilizowanych krajach trochę wstyd przyznać się skąd się przyjechało, zamiast wziąć cie za turystę to uznają za parobka xD
  • Odpowiedz
@vind szczyt hipokryzji. Niektóre środowiska sprawiły, że mogę czuć dumę z narodowości -> beka, głupota. Niektóre środowiska sprawiły, że nie jestem dumny z narodowości -> normalka.
  • Odpowiedz
@HollyMolly: Nie, to nie szczyt hipokryzji. To nie są dokładnie antonimy, mówiłem. Analogicznie można się wstydzić np. jakiejś blizny czy cechy swojego wyglądu na którą się nie miało wpływu (bo wstyd to uczucie, na które wpływu raczej nie mamy), ale bycie dumnym z tego, że całkowicie randomowo dostało się piegi czy jakiś kolor skóry jest niezbyt uzasadnione.
Duma utożsamiana jest z rzeczami do których sami się poczuwamy, które są naszym wyborem
  • Odpowiedz
Dumnym można być ze swoich osiągnięć. No, ale zapijaczone polaczki bez zębów i wykształcenia nie mają sukcesów to podpinają się pod gości co żyli 100 lat temu
  • Odpowiedz
@Nagor: No to co najwyżej o czyjejś głupocie albo o nieznajomości tego pojęcia może świadczyć, bo równie dobrze można być dumnym z tego że deszcz spadł. Taki sam wpływ się na to ma xD
  • Odpowiedz
No to co najwyżej o czyjejś głupocie albo o nieznajomości tego pojęcia może świadczyć, bo równie dobrze można być dumnym z tego że deszcz spadł. Taki sam wpływ się na to ma xD


@vind: dla mnie możesz być dumny i z deszczu, więc pozwól mi być dumnym z tego, czego chcę i jestem

idąc twoim tokiem rozumowania gaypride też świadczy o głupocie, a jakoś ludzie tego nie piszą ;)
  • Odpowiedz