Wpis z mikrobloga

Słuchał ktoś teraz Radia Trójki i rozmowy z "liderem" SLD?? Chyba Włodzimierz Czarzasty się nazywał bo nawet pomylił prowadzący nazwisko z Cimoszewicz :-) Coś niesamowitego jaki oszołom. Podkreślając że on napewno wejdzie do Sejmu byłby np za powieszeniem obok krzyza półksiężyca muzułmańskiego. Wiele innych pomyslow fajnych ma. Cała rozmowa w chaosie, przerywaniu prowadzącemu i usiłowanie zrobić z niego idiotę. Ciągle podkreślał, że on nie mówi, że nie wejdzie bo napewno wejdzie do Sejmu. Coś niesamowitego jaki egoistyczny i chamski "człowiek". polecam posłuchać na stronie internetowej radia pewnie będzie
#sld #lewackihumor #trojka #lewackalogika #
  • 9
Jak powiedział mu ze jest strasznie pewny siebie to mówi, że on nie będzie mówił że nie wejdzie bo wejdzie i po co ma mówić coś co wie że się nie stanie :-) ale całe jego wypowiedzi to masakra jakaś była, pierwszy raz go słyszałem ale byłem w szoku :-) koniecznie chciał udowodnić że tylko on ma rację przerywając, krzycząc, normalnie w szoku byłem że w radiu tak się kłóci :-P
@ebismolarek akurat tu się zgodzę. Przesada ale jednak typ mógł próbować wyjść z tego bardziej z klasą a nie wydzierac się i nie dawać dojść do głosu :-) ale prowadzący to akurat fakt, że też dużo lepszy nie był i zrobiło się przekrzykiwanie na antenie
@ironek105: chyba słuchaliśmy innej audycji, bo byłem zażenowany brakiem profesjonalizmu Lisickiego, normalnie nóż w kieszeni. To nie jest miejsce na walenie na prawo i lewo swoimi poglądami, on ma w bezstronny i obiektywny sposób przeprowadzić wywiad, a nie zakrzykiwać gościa.
@dudi_ widać "lisy" już tak mają :-) no nie był to napewno dobry wywiad z żadnej strony :-) aczkolwiek ostatnio te rozmowy w Trójce są już takie trochę "pisowskie" że strony prowadzących
@dudi_: @ironek105: Zaborskiemu to Lisicki może buty czyścić! Jak przychodzi ktoś z PiSu to mało mu nie zrobi blowjoba. Lisicki & Lichocka to byłby duet nie do zdarcia! xD Nawet Semka jest zdecydowanie bardziej obiektywny w swojej audycji.