Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Reszty z wymienionych przez Ciebie odmian nie znalazłem w sprzedaży. Oczywiscie możesz sobie wystawić nawet kilo za 100 złotych co nie zmienia faktu, że nikt tego nie kupi. Teraz widziałem tego twojego tajfuna nawet za 15 groszy za kilo.
Widze, u Ciebie mocny efekt Krugera- Duninnga, ale walczysz dalej. Wyobraź sobie, że przy podanej przez Ciebie cenie (4pln) np. tego tajfuna który sadzi się równiez u nas, rolnik zbierałby przy
  • Odpowiedz
to jest kilogram ziemniaków typu bodajże A, tak są typy ziemniaków ale Polacy jedzą najczęściej pastewne dla świń bo są tanie. I kosztuje normalnie koło 4 PLN bez kategoryzacji na kaliber więc tu cena jest uzasadniona. Ale hehe Bożena pacz jakie zimnioki


@BajerOp: nic mi nie mow o tych ziemniakach dla bydła. Matka kiedyś chyba przez przypadek takie kupił. Boze jak to smierdzialo i smakowalo jak gowno. #!$%@? wszystko do kosza.
  • Odpowiedz
@BajerOp: Nie wiem po co kłamiesz, jeśli nawet na paragonie jest napisane, że nie są to zwykłe ziemniaki tylko ziemniaki wczesne, a wiesz kiedy są wykopki zwykłych ziemniaków ? Jesienią.
Ziemniaki wczesne sadzi się wstępnie skiełkowane, w tunelu foliowym, a potem długo trzyma się je pod agrowłókniną i zbiera po 45-60 dniach od posadzenia. Takie ziemniaki, to duży nakład finansowy i pracy, ale widze ze dla takiego janusza to żadna różnica.
  • Odpowiedz
@BajerOp: No właśnie to ty #!$%@? głupoty, nie masz najmniejszego pojęcia a wypowiadasz się z iście ekspercką pewnością siebie. Tak jak o ziemniakach "typu bodajże A" , a typ ten oznacza po prostu ziemniaki sałatkowe, chociaż przypadkiem udało Ci się trafić tym, że są odpowiednie na grilla i nadają się w tym celu najpopularniejsze Vinety nie kosztujące 4 pln xD
Jeśli się myle to proszę rozwiń swoją pierwszą myśl w tym
  • Odpowiedz
@Sheio te ziemniaki rosły na certyfikowanej ziemi, w której żadne gówno nie leżało, więc trzeba płacić ekstra a nie jakieś zwykle pastewne jak dla świń xD
  • Odpowiedz
@Sheio: Kaufland to jest w ogóle dziwny sklep. Ich własne produkty z tej linii "K-classic" to obłęd, tanie produkty o bardzo dobrej jakości (np. ser żółty - spróbuj znaleźć gdzieś ser bez annato, karotenów albo stabilizatorów. Proszę bardzo, w tych k-classic masz tylko mleko, podpuszczkę i sól). Tak samo każdy inny nabiał, mrożone warzywa albo nawet kawa bezkofeinowa. Czekolady z tej serii! Chyba nigdy nie widziałam, żeby te produkty miały jakąś
  • Odpowiedz