Wpis z mikrobloga

K---a, lekko mży = połowa kierowców obsrana, trzeba zwolnić = korki jak s-------n. Nauczcie się jeździć albo przesiądzcie się do komunikacji.
#wroclaw
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale zajebista logika - jeśli lekko mży, ale całą noc padało, to nie mży lekko ( )


@luzny_lori:

lekko mży? całą noc padało typie. *nadal pada.*


ale zajebista umiejętność czytania wybiórczego, nadajesz się na polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luzny_lori: chodzi mu o to, że drogi po nocy są mokre i ta tendencja się dalej utrzymuje. Wczoraj przecież ktoś pisał, że rano ktoś się wygłupiał i wyleciał z drogi (coś o Gądowiance) a też było mokro.
  • Odpowiedz
ale zajebista umiejętność czytania wybiórczego


@utopjec: ani trochę - cytat urwany jest tam gdzie powinien, ponieważ ani na nowym dworze ani na robotniczej nie pada tylko mży. w ten sposób chciałem wskazać błąd jaki popełnił @HolyToiletPaper, który zaczął sapać do OPa, że gdzie to mży skoro pada - no jak u niego pada to niech pada, ale co to ma do rzeczy w kontekście wypowiedzi OPa?

mówisz mi że ja coś wybiórczo robię, a ziomek wziął czyjąś wypowiedź, osadził w pasującym mu kontekście i się p----------a
  • Odpowiedz
ani trochę - cytat urwany jest tam gdzie powinien, ponieważ ani na nowym dworze ani na robotniczej nie pada tylko mży. w ten sposób chciałem wskazać błąd jaki popełnił @HolyToiletPaper, który zaczął sapać do OPa, że gdzie to mży skoro pada - no jak u niego pada to niech pada, ale co to ma do rzeczy w kontekście wypowiedzi OPa?

mówisz mi że ja coś wybiórczo robię, a ziomek wziął czyjąś wypowiedź, osadził w pasującym mu kontekście i się p----------a - no debil.

mam nadzieję, że podróżujesz komunikacją miejską
  • Odpowiedz
@AlfaMirek: ja bym bardziej szukał przyczyny nie w obawach kierowców o zmniejszoną przyczepność/wydłużoną drogę hamowania, a w:
- zwiększonej skłonności do wyboru samochodu w deszczowe dni, w celu niezmoknięcia/niezabrudzenia w komunikacji miejskiej, na rowerze, motorze, czy idąc pieszo
- ograniczonej widoczności, szczególnie na boki i do tyłu, która utrudnia manewry i ogranicza pewność, np. przecinając ścieżki rowerowe
- zbierania się wody przy krawędzi drogi, przez co (niektórzy) kierowcy starają się
  • Odpowiedz