Wpis z mikrobloga

Wczoraj w gwarantowanych wpadł Ter Stegen, niby w miarę spoko, nawet do składu mi pasował. Dzisiaj zagrałem sobie nim kilka meczyków i stwierdzam że jest ściekiem, przynajmniej będzie kogo przepalić. Wpuszcza praktycznie wszystko co leci w bramkę, totalnie mnie rozczarował, ale chyba już jest tak z wersjami tots, toty bramkarzy, że są rakami. No cóż, Fahrmann wraca między słupki.
#fut
  • 6
@chim3ra: z 8-10, taki przedział, pewnie więcej już szans nie dostanie. Po stałej grze Begoviciem i Fahrmannem, mniej więcej ogarniam jakie strzały by obronili, a niestety Ter Stegen je wpuszczał. To samo jest przecież z wersją TOTY De Gei, nikt nim nie gra, bo wersje NIF są lepsze ;X
@madridistas86: Dałem mu dzisiaj jeszcze z 6 meczy na poprawę wizerunku, ale niestety taki sam ręcznik jak w poprzednich meczach. O ile silne strzały zza pola w miarę broni, to finezyjne i po ziemi to porażka. Niby ma tą cechę, że broni nogami, ale wydaje się że nie działa. Z jednej strony trochę mi go szkoda, bo statystyki ma dobre, ale z drugiej to przy takiej grze to więcej u mnie