Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy
Ile można przytyć? Chodzę na siłkę 7mc bez większych przerw.
Progress przez ten czas
Klata 30kg -> 75 kg
Nogi 30kg -> 90kg
Martwy 30kg-> 90kg
Masa 83 -> 89 :/ i tu najgorzej. Nie lubię być ciezki, nie wyglądam na grubego. Pytanie czy w tym czasie mogłem zarobić 6-7kg mięśni?
  • 20
@borrow Pewnie nie wszędzie, ale w wielu siłowniach są takie wagi, że pokazuje ci w procentach ile masz tłuszczu a ile mięśni, przetestuj to jak możesz. Pewnie nie cały przyrost to mięśnie znając życie.
@borrow a wyglądasz jakby to byly same mięśnie :>? No właśnie. Te 7kg to odrobina mięcha, woda i tłuszcz. Nie da sie naturalnie zbudowac samej suchej masy
@Kopinho: ciekawostka - jako LBM jest również określana woda, glikogen, Wszystko co nie jest skórą, kośćmi i tłuszczem. No jak mam pierś z kurczaka, to nie patrzy się ile ma wody - to ciągle mięsień. Oczywiście mówiąc czysta masa mięśniowa mamy na myśli co innego mówiąc potocznie np. objętość/wagę miesnia w tych samych warunkach na tym samym % BF np. wycince na 10 %.
@borrow: akurat ciężarem by się nie sugerował... ja nigdy nic nie trenowałem a będąc 1 raz w życiu na siłowni robiłem większe ciężary niż Ty po 7 miesiącach. No i cieżko powiedzieć jak kolega zaznaczył, że te 7 kg to jakościowo dobra masa, choć na pewno super postęp.
@borrow: Typie, ja zaczynając przygodę z siłką bez problemu brałem gryf plus 2x10 kg w seriach 4 x 12 (a byłem szczypiorem konkretnym z wagą 75 kg przy wzroście 191 cm). A Twoje 70 kg brałem po 2 miesiącach ćwiczeń na siłowni xD
@borrow: zrobiłeś pewnie z 2/3kg mięśnia, wyniki siłowe fajnie skoczyly chociaz na start były okropne. Z drugiej strony niektórzy zaczynaja od samego gryfu i po prostu co trening dokładają.
@reasonable: widuje typow co serio zaczynaja od 30kg, dziwnym trafem Ci sa najbardziej zmotywowani i do 100dobijaja szybciej niz sezonowcy co zawsze dobrze wygladali tylko przed latem forma