Wpis z mikrobloga

@gorral: nie przejmuj się komentami , ja tez niedawo kupiłem zwykłą slim i jestem bardzo zadowolony, Czemu nie pro pytają pewnie ci którzy nie wiedza ze sam zakup PS4 to duże obciążenie dla budżetu domowego.
  • Odpowiedz
@gorral Nie słuchaj Mireczku, mam pierwszego fata 500gb i jak się zarządza dobrze, to w gry które faktycznie grasz bez problemu miejsce się znajdzie. Gratuluję udanego zakupu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Widzę, że tu, w rodzinie konsolowców, jest to samo co u ludzi chcących pochwalić się nowym samochodem:

HURR DURR czeba było dołożyć czy stówy i miałbyś PRO

HURR DURR czemu tylko 500gb

HURR DURR za tyle to byś miał 15-letniego game-boya ze wszystkimi wersjami pokemonów jakie kiedykolwiek wyszły


XDDDD
  • Odpowiedz
Moze ty #!$%@? 1k miesiecznie na swoje zachcianki,


@Norbercikk: konsoli nie kupuje się co miesiąc

60% polaków (tak procent wzialem z dupy) tego nie robi bo ich na to nie stać.


@Norbercikk: bo nikt nie robi tego co miesiąc z małymi wyjątkami a jak dla kogoś konsola za 600 złotych jest ogromnym uszczupleniem budżetu to na pewno nie powinien jej kupować tylko przeznaczyć te pieniądze na ważniejsze rzeczy

ale mysle
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Co Ty gadasz. Znam ludzi bez studiów, którzy robią normalnie na etatach przy prostych pracach (ale nie za ladą czy sortownia) i nie mają żadnego problemu z kupieniem sobie konsoli. Jak ktoś nie ma 1000zł do wydania jednorazowo (a PS4 można kupić nowe taniej) to już raczej granica ubóstwa.
  • Odpowiedz