Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga mieszkańcy Mirko, ogłasza się co następuję... #pdk

Drugie #rozdajo w tym miesiącu! Czemu? A bo mam w sklepie już w sumie 6 rodzai najpikantniejszej zupki świata. Nie kupicie ich nigdzie indziej w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, poza tym jest teraz na nie bardzo dobra promocja (szczególnie na 5paki), więc pomyślałem, że chcielibyście wiedzieć.

Rodzaje, które mam w sklepie:

- Standard (czarna) : 4,404 SHU
- 2x ostrzejsza (czerwona) : 8,808 SHU
- ICE (niebieska, do podawania na zimno, po przelaniu makaronu zimną wodą) : 4,404 SHU
- Curry (zółta, mój faworyt) : 3,810 SHU
- STEW (do podowania jako zupa, nie należy odlewać wody) : 4,705 SHU
- MALA (chiński sos) : nie wiem ile SHU ale wbrew mitowi nie jet ona 4x ostrzejsza. Celowałbym raczej, że ma tyle co standard, zmieniony jest smak.

Do kupienia tu: www.koreahouse.pl

Szczęśliwiec będzie mógł wybrać z powyższych i dostanie 5pak tejże zupki. Myślę, że gra warta świeczki.

Losuje przez #mirkorandom jutro o 20:00. Powodzenia!

#koreahouse #rozdajo #ostrezarcie #hiroszimawgebie #nagasakiwdupie #pieczedwarazy #zupkichinskie #korea #jedzenie
źródło: comment_m6G4x6BesQBvhxD3vZhAMszmZYwcMpXY.jpg
  • 87
@jack5on: póki co jadłem tylko curry, bardzo dobry makaronik, 10/10! Mala, standard i tą najostrzejszą mam w drodze do paczkomatu, to jak wygram to pewnie wybiorę wersję stew albo ice :P
www.koreahouse.pl


@jack5on: Super sprawa, po wypłacie na bank kupię kilka.
Ciekawi mnie tylko jak to faktycznie wygląda z tą ostrością, kupowałem już sporo ostrych zupek i żadna nie zrobiła na mnie wrażenia.

Bardzo często po prostu dolewałem do nich jakiegoś ostrego sosu.
@Seadler: uwierz mi na słowo, że tu nie będziesz musiał. Jadłem niedawno sos z Caroliny Reaper czyli obecnie najostrzejszej papryki świata i jeśli chodzi o uczucie palenia, pieczenia to jest oczywiście różnica ale spodziewałem się, że Carolina mnie zniszczy a wcale tak nie było, bo piekło tylko troche bardziej niż ta zupka. Nie będziesz zawiedziony