Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozkminy
Mireczki, bo tak się zastanawiam, jak to możliwe, że niektórzy z was nigdy nie mieli żadnego różowego a mają po ~30 lat?

Co robiliście całą szkołę podstawową?Nigdy nie wyjeżdżaliście na żadne obozy i kolonie?Nigdy nie poszliście na dyskotekę szkolną?Nie zwalajcie na komputer bo za czasów waszej młodości jeszcze nie były takie popularne.
Gimbazjum to jeszcze mogę zrozumieć bo tam było wymieszanie patologii z nerdami i nornikami ale szkołę ponadgimnazjalną wybierało się raczej pod swoje zainteresowania, poziom wiedzy itp. czyli np jak byliście kujonami żyjącymi w totalnym #!$%@? to powinniście trafić do szkół z takimi samymi ludźmi i jakoś się dobierać w pary....

Nie chodziliście na integracyjne ogniska i połowinki?Co robiliście jak cała klasa/ szkoła szła na takie ognisko?

Nigdy nie byłem jakimś czadem czy patusem ale przecież na takich integracjach ludzie dobierali się w grupki i jakoś się poznawało innych ludzi
  • 23
@mchmjszk: Dam przykład paru rówieśników jako że jestem świeży w tym temacie

W podstawówce dziewczyny fe, gimnazjum dziewczyny fe, w liceum nie chodziło się na spotkania itp ponieważ #freethinker czyli:

1. Wszyscy są #!$%@?, nie dorastają do mojego poziomu
2. #!$%@? beda puszczać jakaś muzyke #!$%@?ą, tylko metal/rock, to jest prawdziwa muzyka
3. #!$%@? nie bede nigdzie lazić, i co jeszcze co ja jestem

Jak o samą średnia szkołe chodzi, to
Nie chodziliście na integracyjne ogniska i połowinki?Co robiliście jak cała klasa/ szkoła szła na takie ognisko?


@mchmjszk:
A o co chodzi w takich integracyjnych ogniskach? Żeby się #!$%@?ć jak świnie i pajacować przed kobietami albo innymi znajomkami xD. Jak kogoś to nie jara i nie ma innych znajomych to zaczyna mieć problem.
@mchmjszk: Dobieranie się w pary przeważnie rządzi się jedną, ważną zasadą - ktoś (choć najlepiej jest jak obie strony to robią) musi wykazywać inicjatywę, zagadywać, budować relację i pchać ją do przodu. Przeważnie jest tak, że nawet jeśli na początku tylko jedna osoba "zabiega o względy", to po czasie się to wyrównuje i tworzy się normalny związek, gdzie każdy daje od siebie tyle ile bierze. Bywają odchyły i skrajności w różnych
@mchmjszk: Ja nie wiem czy on tak na serio xd

Co robiliście całą szkołę podstawową?Nigdy nie wyjeżdżaliście na żadne obozy i kolonie?


Co ma szkoła podstawowa i jakieś obozy do tego? Zazwyczaj tworzą się ze 2 pary na cały rocznik, jedna na takim obozie to skąd założenie że jakiś brzydkie przegrywy miałyby na to szansę?

Nie chodziliście na integracyjne ogniska i połowinki?Co robiliście jak cała klasa/ szkoła szła na takie ognisko?
@Strongman: są przecież też samice przerywy, dla takich przeryw jest co najmniej 6/10
@Pulton:

gimnazjum dziewczyny fe

dosyć długo :D
Co do muzyki się zgadzam ale np w mojej licbazie była spora grupka fanatyków rocka i oni trzymali się razem (większość uważała też, ze jest ponad normikami i patusami) a przecież były tam też samice

No samochodówki i elektroniki to trochę inny problem rzeczywiście, chociaż w pobliżu tej pierwszej zazwyczaj
a obok były mniejsze obozy normików gdzie ludzie pili 2/3 piwka bez rzygania w pełnej kulturze


@mchmjszk:
I chcesz mi powiedzieć, że dziewczyny sobie stały z tymi normikami zamiast patrzeć jak Chady skaczą przez ognisko i piją na raz puszkę piwa? xD
@loirtiV: o różowych ale zazwyczaj jedno idzie z drugim w parze.
2 pary na rocznik?xD chyba było się parą 2 razy na semestr z jakąś różową

Brzydkie dziewczyny mają tak samo, trzeba było celować w swój poziom

Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Gdyni poza samochodówką i elektrykiem różowe normalnie chodzą do techników
@Flypho: Karyny oglądały jak typasy walą browara z rury ale normalne samice miały ich za idiotów i "trzymały się" z normikami, no chyba, że to ja mam jakieś zaniżone wymagania a nikt przy zdrowych zmysłach nie rozmawia z dziewczynami poniżej 6/10
@mchmjszk: Na koloniach i obozach zawsze ostatni wybierany do grupy/pokoju.
"Ale śmiesznie mówisz, hehe, jak #!$%@?" no to się już więcej nie odzywałem bez potrzeby.
No i jeszcze śmiali się ze mnie i nie chcieli się do mnie zbliżać przez rany związane z atopowym zapaleniem skóry.
Zacząłem się izolować i popadać w #!$%@?. Przez to później nawet jak podobała mi się dziewczyna to bałem się zrobić cokolwiek
i po kilkunastu latach
@ZaQ_1: no niestety ale dzieci są okrutne i takie zapalenie skóry rzeczywiście może #!$%@?ć młodość

To co robisz całymi dniami? Może idź na jakieś meetingi ( niekoniecznie związane z twoim problemem) tam może poznasz kogoś podobnego do ciebie
@mchmjszk: gniję w domu przy kompie, wysyłam cv do gównorobót, dłubię trochę w elektronice bez sukcesów. W tym stanie nie poznam nikogo. Sam siebie mam za gówno, to jak ktokolwiek może mnie mieć za coś więcej?
@ZaQ_1: to wyjedź do uk, nikt cię nie będzie znał to nikt nie będzie oceniał i zakładał z góry, że jesteś #!$%@?
nawet za gówno pracę typu sprzątanie w hotelu zarobisz tyle, że będzie cie stać na utrzymanie a z czasem może z tego wyjdziesz i wrócisz do Polski albo jak ci się spodoba to zostaniesz
@mchmjszk: Z tymi samicami przegrywami to bym mocno dyskutował: znałem kiedyś taką na którą mógłbym postawić tysiąc złotych, że nie miała żadnego faceta, a jak się spiła to w przypływie szczerości przyznała się, że do końca LO miała 6 facetów xd. Opowiem Ci jak było ze mną: wychowywałem się w biednej, właściwie to dysfunkcyjnej rodzinie. Nawiązywać jakieś relacje było ciężko, bo pieniędzy brakowało nawet na jedzenie, a choć są to niby
@mchmjszk: A i przypomniał się mi mój znajomy: niby normalna rodzina, ale matka była przeraźliwie nadopiekuńcza i ograniczająca jego kontakty z otoczeniem oraz wszędzie widząca zagrożenie, więc o takich niebezpiecznych rozrywkach jak jakieś wyjścia z domu nie ma mowy, więc jak on miał kogoś poznać?
@zarejestruj_siewczoraj: No niestety, z tym, że przez brak kasy na wspólne wyjście w gimbazjum na pizzę czy do kina trąci się znajomych to prawda, nawet jeżeli jesteś lubiany odmawiasz raz,drugi, trzeci a później już nikt cię nie zaprasza...
Współczuję trudnego dzieciństwa ale jednak chyba udało ci się wyjść na ludzi i osiągnąć sukces skoro skończyłeś jakieś szkoły,poszedłeś na studia,poznałeś różowego i zapewne masz też normalną pracę a przecież mogłeś wybrać taką