Wpis z mikrobloga

@dla_zabawy nie, można normalnie przelewać krypto i handlować. Weryfikacja umożliwia wpłatę fiata (min 10k$)

Do I need to verify my account to start trading? 


No, you do not need to verify your account to start trading on Bitfinex. Verification is only required for users wishing to deposit/withdraw fiat currencies (e.g. USD), and for users who wish to speed up the deposit process. Users wishing to deposit/trade/withdraw cryptocurrencies are not required to verify
@Amelcio: ale tam pisze ze doptyczy nowych kont, ja swoje mam zalozone tam juz od powiedzmy roku, ale jeszcze nic na nim nie robilem, nie pamietam czy byl wtedy taki zapis odnośnie tych 10k. Jak przeglądam konto to wydaje sie ze nie mam nic poblokowane, mimo ze na koncie nie mam jeszcze zadnej krypto wplaconej.
@Amelcio: chce sie upewnic czy mi nagle nie wyskoczą z weryfikacją jak im przeleje moje btc. Poza tym nie pamietam czy kiedy zakladalem konto był ten zapis o 10k. Jezeli to by obowiazywalo to byloby jakos widoczne na koncie?
@rzym3k: Jeszcze raz Tobie piszę. Skoro masz konto to korzystaj. Przeczytaj sobie tylko do ilu USD możesz dziennie wypłacać bez weryfikacji. Kiedyś to było tylko 40tys USD więc mało na dobę. Ale jak chcesz przelać powiedzmy 2 lub 4 BTC to praktycznie Ciebie to nie powinno dotyczyc.

Moja rara - przeczytaj poprostu na Bitfinex jakie sa warunki. Na 100 procent wszystko jest napisane. Bo narazie to rządasz od nas byśmy szukali
@Amelcio: właśnie szukam, czytam ,dotarłem do opisu itd, ale nigdzie nie mam ten informacji o 10k$, zakładam że mojego konta to nie dotyczy bo nie jest nowe, mimo że jeszcze ani razu nie używane. Dzięki za poświęcony czas, daleko mi do czekania na odpowiedzi kiedy sam moge poszukać informacji, chciałem tylko jako tako potwierdzenia, chociaż takie potwierdzenie na wykopie jest "tyle" warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale
i wyjaśniło się.
all accounts created after January 1st, 2018, will have a new activation equity requirement. New accounts will need to deposit fiat or crypto to achieve minimum account equity of 10,000 USD equivalent before they can trade or offer funding. After reaching this minimum, an account becomes fully activated (Note that after this initial activation, account equity is allowed to drop below this activation threshold without consequence).

Existing accounts will