Wpis z mikrobloga

@kszaku: Spoko cena, odbiór w Poznaniu, ale czy mi zamontują, albo gdzie mi to tanio zamontują. Bo ostatnio jak montowałem folię do telefonu to się skończyło tak, że nie miałem folii :P
  • Odpowiedz
  • 0
@dondon sorry nie doczytałem, ale pytanie - jaki kwa montaż?!? To właściwie nie jest nawet żaden montaż tylko przyklejenie folii/szkła. Kup sobie najwyżej folie i szkło i się ucz, jest to kwestia manualna i nie ma w tym żadnej filozofii.
  • Odpowiedz
@kszaku: Bo pewnie wyjdzie mi krzywo, albo dostaną się jakieś farfocle lub bąble. Jak przyklejałem folię to wszystkie 3 rzeczy się przytrafiły :p
  • Odpowiedz
@dondon: Jesli chodzi o 3mk w w posnani, dzisiaj bede jechal tam 4 raz. Za 1 razem jak zamontowali folie, zaczela sie odklejac, pojechalem zglosic to na gwarancje, przyjeli po tygodniu. Wczoraj bylem ją zrealizowac i patrze dzisiaj w swietle dziennym a tu tak krzywo naklejone ze juz po bokach sie odkleja. Nie polecam. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qurthon no, ale przynajmniej ktoś Ci to poprawi. Jak ja spieprzę to mój problem. Z samej folii jesteś zadowolony? Jakaś zwykła czy z tych droższych?
  • Odpowiedz
@dondon: 50zł za nią dałem, nie pamietam modelu. Bede zadowolony jak wytrzyma dluzej niz 3 miesiace, bo mysle ze po takim czasie nic nie powinno sie z nia dziać a tu niespodzienka.
  • Odpowiedz