Wpis z mikrobloga

#uk #studbaza #emigracja #southampton #glasgow #loughborough #lancaster Cześć, od października wybieram się na magisterkę full time, czy ktoś powie mi czy da się znaleźć parttime pracę w zawodzie (szeroko rozumiane business analysis)? Stanęło właśnie na wyborze miasta. Jak wygląda tu w ogole rynek pracy bo przeglądając oferty zdecydowanie lwia część to full time a ja raczej więcej niż te 20h/tydzien wolnego nie będę miał
  • 31
  • Odpowiedz
@dsvlt: no zawezilem wybor do tych 4 miast, na londyn mnie nie stać żeby bulic taki hajs za czesne, a reszta słabsze uczelnie. Tak najpoważniej chyba myślę o Glasgow
  • Odpowiedz
  • 1
@no_one6 czesne biorę na kredyt z tym że w Szkocji jest 5500 maks, a studia 9900. Wymagania czego?
@kabelodneta mi z personalem to zeszło ze dwa tygodnie w sumie, szkło mi to jak krew z nosa serio. Bardzo dużo pomogło mi czytanie tych przykładowych na studentscostam.com trochę tam mi ze smartprospect pomagali, ale ogólnie ja chciałem w personalu opisać dlaczego zmieniam branże gdzie skończyłem automatykę i robotykę a idę teraz na business
  • Odpowiedz
tak szczerze to nie sprawdzalem nic poza ielts ;) ale tak średnio z tego co pamiętam "first class or first upper class honours from top universities" tu niestety musisz sobie sam to zdefiniowac bo przeliczniki są rożne i większość mówi ze first class to nasze 4,75+ inni ze 4,5 i ilets średnio 6,5+ a reszta to kwestia personala i dobrych referencji
@no_one6:
  • Odpowiedz
@dsvlt: a ja znam, mowimy o końcowej ocenie na dyplomie, na polibudzie jest 4,75+ = celujący, na pewno jest też na UW, ale nie wiem jaki próg. Nie znalazłem ujednoliconego przelicznika więc zawsze pisałem 4,55 out of 5 i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń, przy czym w suplemencie do dyplomu wyraaźnie jest napisane że 6 istnieje i jaką trzeba mieć końcową średnią żeby ją uzyskać
  • Odpowiedz
@no_one6: w Polsce nadal jest tak że jak skończysz dobre studia za granicą to jesteś kimś pewnie ta moda szybko minie, trzeba korzystać póki czas, nie wiem starałem się szukać cena/jakość dlatego te najdroższe sobie odpuściłem. Jeżeli chodzi o USA tam to jest w ogóle patola z tymi cenami
  • Odpowiedz