Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: nie mam nic. Od dobrych 8 lat spinning, od roku trochę method feeder (głównie nocki nad odrą - bardziej dla posiedzenia z kumplami w nocnym klimacie niż ryb). Patrzyłem za wędkami muchowymi to chyba najdroższa zabawa ze wszystkich metod. Podstawowe zestawy co prawda poniżej 100zł ale to pewnie bardziej zniechęci niż podziała. Takie coś np też znalazłem http://tiny.pl/g8t42.
Jest jakaś alternatywa dla tego "dziwnego" kołowrotka muchowego?;p Jakoś nie wyobrażam sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pszesmiewca: ja się tak na tym znam jak świnie na gwiazdach xD Coś tam wiem ale omnibusem nie jestem. Nie mniej miło mi że zostałem wywołany w roli specjalisty :D

@koters: pytaj tu żeby zostało dla potomnych albo na PW.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koters: @palladni:

Ten zestaw jest spoko dla kogoś kto nie wie czy mu ta metoda podpasuje oraz dla kogoś kto łowi na małych rzekach bo wędka jest 7 stopowa. Na większe nizinne rzeki może być ciut za krótka. Przez swoją długość jest także trochę sztywniejsza co będzie sprzyjało nauce rzutów. Tu akurat na plus. Ja jestem za tym żeby wydać na sprzęt trochę więcej żeby mieć chociaż z prawie średniej