Wpis z mikrobloga

#wakacje #wakacjepl #afera #oszustwo #januszebiznesu

Nie wiem czy jest to sprawa na osobny wykop, dlatego piszę tutaj.

Chciałem opisać działanie serwisu wakacje.pl żeby przestrzec klientów przed działaniem serwisu wakacje.pl. Dla mnie takie praktyki jakich dziś doświadczyłem to zwyczajne ruchanie klientów.
Strona wakacje.pl oferuję wakacje w cenach które zmieniają się w ostatniej chwili w momencie zapłaty za wycieczkę.
Krótko i zwięźle.
1. Znajduję z dziewczyną interesującą mnie ofertę na portalu wakacje.pl
2. Decydujemy się na rezerwacje i zakup w cenie 1177zł za osobę czyli 2354zł za całość.
3. Przechodzę do następnych kroków, nie korzystam z żadnych płatnych, dodatkowych opcji.
4. Przechodzę do ostatniego kroku rezerwacja i płatność gdzie wyskakuje cena 2551zł. Czyli próba wyruchania mnie na prawie 200zł.

Z ciekawości odpaliłem tą samą ofertę w karcie incognito, aby zobaczyć czy taka praktyka to błąd systemu czy standardowa procedura w serwisie wakacje.pl. Tym razem już robie screeny:
1. Odpalam ofertę w karcie incognito. Co ciekawe cena za osobą już nie zgadzą sie z ceną sumaryczną. Wyswietlana cena za osobę to 1178zł, a suma za 2 osoby to 2445.
2. Wprowadzam dane uczestników na kolejne karcie, gdzie widnieje cena 2455zł.
3. Potwierdzam dane oferty z ceną całkowita 2455zł.
4. Dobór dodatkowych usług, nic nie wybieram, tu już nie ma adnotacji o cenie.
5. Ostatni krok. Potwierdzenie warunków umowy i płatności i po raz kolejny cena ostateczna to 2551zł.

Do postu załączam zrzut ekranu gdzie jest udokumentowane to co pisałem powyżej. Wycieczkę kupiłem i opłaciłem, bo już wcześniej zdecydowaliśmy się na tą ofertę. Zatem gratuluje serwisowi wakacje.pl nieuczciwych według mnie praktyk. Wyruchaliście mnie na 200zł. BRAWO.

P.S:

Po 30 minutach od rezerwacji dzwoniła jeszcze do mnie Pani z serwisu wakacje.pl i oferowała tą samą ofertę za 2648zł :DDDDD. Nie zauważyła, że już ją opłaciłem i zarezerwowałem.
FredzIo - #wakacje #wakacjepl #afera #oszustwo #januszebiznesu

Nie wiem czy jest t...

źródło: comment_j2D6E65CmuEQroKViHD2ss3bSboKNrHR.jpg

Pobierz
  • 11
@FredzIo: w zeszłyk roku zamawiałem przez wakacje.pl wczasy. Nic mi nie doliczyli. Patrzyłeś w opisie oferty czy przypadkiem jakiegoś obowiązkowego ubezpieczenia nie musieli doliczyć?

Daj link do oferty. Sprawdzę czy faktycznie tak jest :)