Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem zdjęcie na photofeelera i zebrałem już trochę ocen. Na tę chwilę zdjęcie ma 57/70/77%. Ocena adekwatna, sam zawsze uważałem, że jestem z twarzy 6/10, co przy moim wzroście(189cm) i sylwetce powinno mi zapewnić dziewczynę 4-5/10.
No ale wracając do tego zdjęcia. Zadowolony wrzuciłem je na fotka.pl i co???

Ma średnią 6.44 xDDDDD Oznacza to, że 91% dziewczyn nie podobam się, a z pozostałych 9% trzeba odjąć boty i missclicki. No i większość z tych co dała mi tak jest gruba, a krótkie włosy i gruby bebech to są jedyne rzeczy których nie zdzierżę u dziewczyny.

Polskie karyny są bezlitosne. Ale za 6 lat role się odwrócą.
#przegryw #tfwnogf
  • 6
  • Odpowiedz
@Rewolucjonista_przegrywu: Ale samo posiadanie 185 cm wzrostu z przeciętnym ryjem nie podnieci kobiety - zobacz jak kobiety reagują na widok Zayna Malika albo Zaca Efrona 172 cm wzrostu - fakt - jakby mieli 190 cm to byliby bardziej atrakcyjni - zwłaszcza dla wyższych kobiet, ale wciąż twarz > wzrost. Dla przykładu też aż 80% tego jak bardzo chłopak jest lubiany w szkole zależy od twarzy.
  • Odpowiedz
@fefler: Wiem, podałem ten wzrost jako dodatek, który na pewno nie pogrąża mnie w oczach dziewczyn. Ale całość rozbija się o te zdjęcie, nie spodziewałem się, że zostanę aż tak zmiażdżony mając 78% attractive na pf. A zdjęcie nie jest jakieś "artystyczne" bo nawet nie potrafię takich robić, widać na nim bez problemu całą twarz i barki. Świat jest niesprawiedliwy.
  • Odpowiedz
@xle6: Widocznie "78% attractive" oznacza że jesteś przystojniejszy niż 78% mężczyzn i brzydszy niż 22%, a to wciąż słabo dla kobiet marzących o modelach.
  • Odpowiedz